ZIŅAS‎ > ‎Draudzes ziņas‎ > ‎

Zinu, ka lūgšanā ir spēks

Publicēja 2018. gada 1. marts 06:40Laura Gruševa

Ziņas datums 01.03.2018

Katras sievietes ikmēneša ciklam ir savas individuālās īpašības. Daļai sieviešu tas nesagādā problēmas, tomēr daudzas mokās ar lielām sāpēm un diskomfortu. 

Lāsmai jau no paša sākuma sāpes bija tik spēcīgas, ka sagādāja grūtības kustēties, papildus tam – vēl slikta dūša, galvas reiboņi un sajūta, ka zaudēs samaņu. Bija grūti iemigt, zuda apetīte, meiteni pārņēma auksti sviedri un mocīja pazemināts asinsspiediens.

Lai mazinātu sāpes, Lāsma lietoja pretsāpju medikamentus, kas arī palīdzēja. Grūtāk bija, ja zāles nepaņēma līdzi, kad meitene atradās skolā vai citur ārpus mājām. Tajās reizēs Lāsma nevarēja apmeklēt sporta stundas vai pat izvēlējās palikt mājās un gulēt gultā. Lai arī tās bija dažas dienas mēnesī, tomēr ikdienas gaitas tas apgrūtināja.

Jau kādu laiku apmeklēju draudzi un zinu, ka Dievam nav nekas neiespējams. Pati šai problēmai risinājumu atrast nevarēju, taču man bija ticība, ka Dievs mani no šīm sāpēm atbrīvos. Viņam es varu uzticēt visas savas problēmas, tādēļ lūdzu Dievu un apliecināju Rakstu vietas no Bībeles. Esmu pārliecinājusies, ka lūgšanā ir spēks.

Dziedināšanas dievkalpojumā, kas notika aprīlī, mācītājs sludināja par to, ka dziedināšana ir daļa no Dieva glābšanas plāna un ka Dievs vēlas darboties mūsu dzīvēs. Es ticēju, ka saņemšu risinājumu, un aizlūgšanas laikā piedzīvoju Dievu – es sajutu tādu kā tirpoņu un visam ķermenim cauri izgāja siltums.

Kad pienāca nākamais ikmēneša cikls, es ticēju, ka esmu brīva no mokošajām sāpēm, un medikamentus vairs nelietoju. No šī dievkalpojuma pagājis gandrīz gads un sāpes vairs nav atkārtojušās. Man nav grūtību iemigt, es varu brīvi kustēties, man nav vairs nepieciešami pretsāpju medikamenti vai jāizvairās no sportošanas. Es nemokos vairs ar galvas reiboņiem, sliktu dūšu, pazeminātu asinsspiedienu un apetītes zudumu. No sirds pateicos Dievam par dziedināšanu!

Nodod visas savas raizes Dievam, jo Viņš ir vislabākais ‘’Ārsts.”

Lāsmas Miezītes liecību pierakstīja Inese Meijere

Rediģēja “ Kristus Pasaulei” redakcija

Comments