ZIŅAS‎ > ‎Draudzes ziņas‎ > ‎

Viss vecais ir pagājis, es kļūstu jauns!

Publicēja 2017. gada 29. sept. 04:00Līga Paņina
Ziņas datums 29.09.17.

Draudzei “Kristus Pasaulei” rudens ir iesācies ar inkaunteru, kurā daudzi piedzīvoja Dievu un saņēma savu brīnumu. Tā ir iespēja atbrīvoties no pagātnes nastām un sāpēm, lai sāktu jaunu dzīvi kopā ar Dievu!

Inkaunters nozīmē sastapšanos ar Dievu. Draudzes “Kristus Pasaulei” organizētajā trīs dienu seminārā kalpotāji liecina par savām izmainītajām dzīvēm, palīdzot cilvēkiem ieraudzīt iemeslus viņu problēmām, kā arī stāsta, kā dzīvot pilnvērtīgi. Par katru dalībnieku tiek individuāli aizlūgts. Tas viss iedrošina cilvēku atvērt sirdi, lai piedzīvotu Dievu. Inkaunters tā ir vieta, kurā ikviens var atbrīvoties no dažāda veida atkarībām, slimībām un problēmām.

Evita: “Es saņēmu dziedināšanu no migrēnas. Tās bija pēkšņas, ilgstošas un asas sāpes galvā, vājums, temperatūra un vemšana. Ar to es mocījos piecus gadus. Lai gan daktere teica, ka migrēna man būs visu atlikušo mūžu un ar to ir jāsamierinās, es tagad skaidri varu teikt – tās vairs nav! Esmu pilnībā dziedināta! Pirms inkauntera es mēdzu šaubīties par savu ticību Dievam, bija iekšējas bailes Viņam uzticēties, taču pēc inkauntera visi meli pazuda, un tagad skaidri zinu, ka es ticu Dievam, esmu brīva un Viņa spēkā varu izdarīt patiešām daudz! Man ir arī vīzija par savu mājas grupiņu, kuru apmeklē dedzīgi un stipri cilvēki Dievā!”

Salvis: “Visu dzīvi esmu izjutis mazvērtību, kas radās bērnībā slikto apstākļu dēļ, taču inkauntera laikā es personīgi piedzīvoju Dievu, Viņa mīlestību un Viņa prieku Svētajā Garā. Man ir parādījušies jauni mērķi un vīzija par savu dzīvi – regulāri apmeklēt dievkalpojumus, mājas grupiņu, evaņģelizēt, kalpot Dievam un cilvēkiem, atverot arī pašam savu mājas grupiņu!”

Elvijs atklāti un drosmīgi stāsta par savām izmaiņām: “Mana problēma bija lepnums – es bieži apvainojos un nespēju pieņemt ne kritiku, ne norādes uz savām kļūdām. Mani mocīja pastāvīga sajūta, ka visu daru nepareizi un ka apkārtējie mani nosoda. Pēc inkauntera saprotu – svarīgi, kā Dievs mani redz un ko Viņš par mani domā.”

Mārcis: „Kad lūgšanas laikā saņēmu Svēto Garu, es piepildījos ar lielu prieku! Arī sākoties dejām, es dejoju kā īsts deju meistars – tas ir brīnums, jo skaidrā prātā tik sirsnīgi nekad neesmu dejojis!”

Arī Inga atzīst savu problēmu: “Mazvērtība un bailes mani paralizēja, es nespēju piedot, bet pieprasīju mīlestību, sāku kontrolēt cilvēkus – tas viss nebija pareizi. Dievs man palīdzēja noticēt sev, ka esmu vērtīga un svarīga. Tagad apzinos, ka esmu “atslēgas” cilvēks citiem un Dievs man ir devis ļoti daudz, lai spētu palīdzēt arī apkārtējiem iepazīt Dievu. Ikvienam novēlu nebremzēt savu potenciālu un iet drosmīgi pie Dieva, lai saņemtu visu nepieciešamo pilnvērtīgai dzīvei.”

Savukārt Iveta atklāj: “Es tikai tagad sapratu, ka debesis un elle ir reāla! Pilnībā apzinos, ka man nebija nekādas iepriekšējās dzīves. Tagad es zinu, ka ir tikai viens vienīgs Dievs, kurš dod mūžīgo dzīvību, visi citi dievi – tie ir elki.”

Ir iespēja noskatīties arī citas video liecības: https://vimeo.com/channels/866315/page:1

Ja arī tu saproti, ka tev ir nepieciešamas pārmaiņas savā dzīvē un vēlies iepazīt Dievu, tad piesakies uz nākamo inkaunteru, kas notiks jau šī gada novembrī. Vari rakstīt uz: luize.zveja@gmail.com vai zvanīt + 371 20016806.

Ieva Ribokas

Comments