ZIŅAS‎ > ‎Draudzes ziņas‎ > ‎

Ticēju un uzvarēju!

Publicēja 2017. gada 5. sept. 02:32Līga Paņina
Ziņas datums 05.09.17.

Mana sirdslieta ir zemeņu audzēšana, kas prasa daudz rūpes un darba. Tā, kādu dienu strādājot dārzā un ravējot, man pēkšņi sāka sāpēt mugura. Sākumā tam nepievērsu uzmanību, jo parasti man šādas sāpes ātri pāriet, tomēr šoreiz tās nevis mazinājās, bet palika arvien spēcīgākas.

Mans pamatdarbs ir saistīts ar telpu uzkopšanu, tādēļ, neskatoties uz sāpēm mugurā, nācās iet un darīt savus pienākumus – man bija daudz jāliecas, jācilā spaiņi, jānes putekļusūcējs un citi smagumi. Staigāju saliekusies, šķība, sakumpusi, jo mugura visu dienu sāpēja. Arī apkārtējie pamanīja, ka izskatos diezgan slikti. Lietoju pretsāpju zāles, tomēr tās nepalīdzēja. Sāpes nejutu tikai naktīs, kad gulēju. Pie ārsta negāju, jo uzskatīju, ka sāpes diezgan ātri pāries un vispār man tam nebija laika.

Esmu kristiete un ticu Dievam. Šajā situācijā nolēmu paļauties uz Viņu. Sāku lūgt un apliecināt Rakstu vietas par dziedināšanu. Par muguras sāpēm pastāstīju arī mājas grupiņas vadītājai un mēs kopā par to lūdzām. Nākamajā dienā man bija jāiet uz darbu gan no rīta, gan vakarā, tādēļ  jutos ļoti nogurusi. Gāju caur Vērmanes dārzu un paliku nikna, jo pie sevis nodomāju – pēc kā es izskatos, velkos kā tāda vecene! Turpat uz vietas sāku lūgt Dievu, iztaisnojos un apliecināju, ka mana mugura Dieva spēkā ir pilnīgi taisna! Tā arī aizbraucu mājās, un nākamajā dienā sāpes bija pazudušas. Es, kā ierasts, devos uz darbu, cilāju smagumus, un priecājos, ka varu brīvi kustēties. No sirds pateicos Dievam par dziedināšanu!

Nu jau ir pagājis vairāk kā mēnesis. Agra brīvi var strādāt dārzā un arī telpu uzkopšanas darbos, un sāpes vairs nav atgriezušās.

Bībelē ir sacīts: Taču viņš nesa mūsu sērgas un ciešanas, un mūsu sāpes viņš bija uzkrāvis sev.. ar viņa brūcēm mēs esam dziedināti.” (Jesajas 53:4-5)

 Novēlu ikvienam, kas lasa šo liecību: iepazīt Dievu kā savu Ārstu, būt draudzē un veidot attiecības ar Viņu, jo tā tu zināsi, kā cīnīties. Dievs ir vislabākais Ārsts!

Agras Pētersones liecību pierakstīja Inese Meijere

Liecību rediģēja Velta Kalniņa, Sandija Vēze, Laura Gruševa
Comments