ZIŅAS‎ > ‎Draudzes ziņas‎ > ‎

Svētku dievkalpojums jaunajās telpās

Publicēja 2018. gada 2. janv. 03:21Laura Gruševa   [ atjaunināts 2018. gada 7. janv. 08:03 ]

Ziņas datums 02.01.2018

Šī gada pēdējā diena, 31. decembris, draudzē “Kristus Pasaulei” tika aizvadīta ar plašu un daudzpusīgu svētku programmu. Svētdienas dievkalpojums pirmo reizi notika draudzes jaunajās telpās – Braslas ielā 29A, tajā valdīja īpaša svētku atmosfēra un skanēja skaistas un mūsdienīgas slavēšanas dziesmas.

 

Visi pārdomāja, kā veiksmīgāk iesākt jauno gadu, klausoties mācītāja svētrunu par kā kvalitāti. Lai ko mēs arī darītu, it visā vajag gan kvalitāti, gan kvantitāti. Ir laiks pārdomāt, cik kvalitatīvi mēs darām Dieva darbu un kalpojam cilvēkiem, lai Jauno gadu padarītu par kvalitātes gadu, kas atnesīs daudz lielāku rezultātu, nekā liels darbs bez kvalitātes. Patiesus panākumus šajā gadā gūs tikai tie, kas strādās tā, lai darbam būtu rezultāts. Ikviens tika aicināts savu darbu jebkurā dzīves sfērā veikt kvalitatīvi, labi un līdz galam. Ja būs kvalitāte, tad būs arī kvantitāte. Un tas ir panākumu pamatā.

 

Turpinājumā sekoja Talantu šovs, sava veida “X faktors”, kurā piedalījās 16 dalībnieki. Konkursa programma bija pārsteigumu un aizraujošu priekšnesumu pilna, kurā baudījām pašu izpildītāju sacerētas dziesmas, dejas, dzeju un pat žonglēšanu. Talantu šovs noslēdzās ar Jaunā gada sagaidīšanu, kas tika atzīmēts ar vērienīgu draudzes salūtu. Svētki tika aizvadīti patiesi priekpilnā noskaņā, un mācītājs novēlēja ikvienam pilnveidoties un nepaļauties uz gadījuma veiksmi! Ikviens tika iedvesmots sākt jauno gadu ar pārmaiņām savā dzīvē.

 

Novēlu Tev 2018. gadā harmoniju ar Dievu, sevi un cilvēkiem! Novēlu nepārtrauktu kustību uz priekšu it visā un īpaši Dieva lietās! Esi laimīgs!” (Mācītājs Mārcis Jencītis)

 

Esi aicināts katru svētdienu plkst. 11.00 uz draudzes “Kristus Pasaulei” dievkalpojumiem Braslas ielā 29A.

Svētrunu vari skatīties šeit: http://ej.uz/vtta

Links uz fotoreportāžu: http://ej.uz/xxfg


Draudzes “Kristus Pasaulei” redakcija

Comments