ZIŅAS‎ > ‎Draudzes ziņas‎ > ‎

Sniedze: baiļu vietā ienāca Dieva mīlestība

Publicēja 2019. gada 6. sept. 11:29Laura Gruševa

Ziņas datums 06.09.2019

Pēc smagas slimības izciešanas Sniedze nespēja aizmirst notikušo. Bailes to atkal kādreiz piedzīvot kļuva arvien intensīvākas līdz pārauga diezgan smagā problēmā – nespējā mierīgi gulēt, nakts murgos un bailēs arī no citām lietām. Sniedze pieņēma lēmumu doties uz draudzes “Kristus Pasaulei” trīs dienu semināru inkaunteru, un par rezultātu viņa pastāstīs pati!

„Pirms pāris gadiem meningīta dēļ nonācu komā, šādā stāvoklī pavadīju septiņas dienas. Par mani lūdza daudzi kristieši tolaik, lai gan pati es vēl nebiju pieķērusies Dievam tik ļoti. Šajā komas stāvoklī es piedzīvoju dīvainu, kā man toreiz šķita, parādību vai sapni – man visu laiku likās, ka es esmu dziļā, tumšā bedrē viena pati un nevaru izkļūt ārā no turienes. Vēlāk es redzēju arī kādu baltu tēlu, kurš man teica, ka vēl nav mans laiks, jo es visu vēl neesmu izdarījusi. Tad arī šis sapnis vai parādība beidzās un es pamodos. Pārdzīvotais man lika justies tik briesmīgi, ka mani sāka vajāt bailes atgriezties šajā bedrē. Bija bail no tumsas, līdz ar to, ejot gulēt, es nespēju mierīgi iemigt. Arī sapņi, ko naktī redzēju, bija ļoti tumši, tāpēc es baidījos iemigt un atkal piedzīvot veco scenāriju. Lai kaut cik nomierinātos, lietoju nervu zāles, taču tās neatbrīvoja no murgiem un arī kopumā no bailēm.

Tā kā jau kādu laiku apmeklēju draudzi „Kristus Pasaulei”, nolēmu doties uz trīs dienu lūgšanu semināru inkaunteru, kur aizlūdz par slimībām, atkarībām un problēmu cēloņiem. Pirms ienākšanas draudzē es ticēju Dievam, vecmamma bērnībā man lasīja Bībeli, taču es to nesapratu. Ienākot draudzē, sāku pati lasīt Bībeli, apmeklēt Bībeles skolu, un es sapratu, ka Dievs caur lūgšanu var arī atbrīvot no dažādām problēmām. Inkauntera laikā kalpotāji aizlūdza par manu problēmu – bailēm. Lūgšanu laikā ļoti piedzīvoju Dievu, vēlējos nokrist uz ceļiem un raudāt. Pēc aizlūgšanām šķita, ka dzīve ir izmainījusies par 180 grādiem. Naktīs beidzot  sāku mierīgi gulēt, sapņi vairs nav tik briesmīgi kā agrāk. Arī dažādi murgi ir izbeigušies. Nelietoju vairs nervu zāles, jo tās nav nepieciešamas. Interesanti ir arī tas, ka es varēju samazināt citas zāļu devas, jo veselība uzlabojās kopumā. Tātad, daudzas kaites man bija radušās uz nervu pamata.

Inkaunters ir ļoti laba iespēja saņemt atbrīvošanu no dažādām garīgām problēmām, tā ir vieta, kur sakārtot savu prātu un pārdomāt dzīvi. Man baiļu vietā ienāca Dieva mīlestība, ko iesaku piedzīvot arī citiem. Cilvēkiem, kuri vēl netic Dievam, vēlos teikt – pat ja Tu vēl netici, dodies uz inkaunteru un draudzi, lasi Bībeli – pamēģini, Tu piedzīvosi Dieva mīlestību un iepazīsi Viņu!”

Sniedzes Lesiņas liecību pierakstīja Kristīne Zeltiņa

Comments