ZIŅAS‎ > ‎Draudzes ziņas‎ > ‎

Sāpes nav atkārtojušās jau vairākus mēnešus!

Publicēja 2018. gada 9. aug. 19:13Līga Paņina
Ziņas datums 10.08.18.

Dziedināšanas dievkalpojums ir vieta, kur cilvēki piedzīvo brīnumus. Agrita Dievam tic un draudzi apmeklē jau vairākus gadus un zina, ka Dievs ir uzticams un atbild uz lūgšanām. Pirms pāris mēnešiem sievieti pārsteidza asas sāpes abās pēdās, kas turpinājās divu mēnešu garumā. Ieilgušās sāpes sāka Agritu uztraukt, tomēr viņa vienmēr ir zinājusi, ka vispirms problēma ir jāuztic Dievam un dziedināšanas dievkalpojumā devās uz aizlūgšanu, pēc kuras pamanīja patīkamas pārmaiņas!

Agrita stāsta: „Pirms apmēram sešiem mēnešiem sāku izjust asas sāpes abās pēdās. Tā kā darbs ir uz kājām visu dienu, sākumā domāju, ka tas ir slodzes dēļ un nepievērsu uzmanību. Tomēr sāpes nepārgāja un dažbrīd bija tik izteikas, ka šķita, ka drīz saļimšu. Sāpes izjutu tieši kaulos, nevis miesā. Īsti vairs nevarēju uzvilkt kurpes uz papēža, jo nostāvēt no sāpēm šķita neiespējami. Ikdienā staigāju, svaru liekot uz kāju iekšmalām vai ārmalām, lai atvieglotu sāpes. Diskomfortu jutu tad, kad staigāju, atnākot mājās un apsēžoties, sāpes vairs nejutu. Tomēr šī problēma nopietni traucēja man ikdienas darbu un normāli justies.

Esmu vienmēr uzticējusi visas problēmas Dievam, arī šoreiz – savās lūgšanās apliecināju dziedināšanu. Sāpes turpinājās un es sāku apsvērt domu, ka tas varētu būt kas nopietnāks par vienkāršu pārslodzi kājās. Neskatoties uz to, tuvojās dziedināšanas dievkalpojums draudzē „Kristus Pasaulei” un es zināju, ka Dievs vienmēr ir uzticams un dara brīnumus. Pirms vairākiem gadiem tieši dziedināšanas dievkalpojumā Viņš mani atbrīvoja no smēķēšanas atkarības. Arī šoreiz es nekavējos un devos pie kalpotāja uz aizlūgšanu. Tās laikā piedzīvoju Dieva pieskārienu – bija neparasta sajūta, tāds kā grūdiens vēdera rajonā. Otrā dienā sāpes vairs neatkārtojās. Es turpināju lūgt par to savās personīgajās lūgšanās un cīnījos ar simptomiem, kas vienu brīdi atgriezās. Taču es zināju, ka tiem, kas tic – Jēzus ir apsolījis dziedināšanu. Pēc tam sāpes vairs neatkārtojās un tā ir jau vairākus mēnešus! Vairs neizjūtu diskomfortu, varu visu dienu strādāt uz kājām un pat nēsāt kurpes uz papēžiem! Esmu ļoti pateiciīga Dievam un priecīga par to, ka dziedināšanas dievkalpojumos tiešām cilvēki saņem pārmaiņas savās dzīvēs!

Agritas Eberlinas liecību pierakstīja Kristīne Zeltiņa

Comments