ZIŅAS‎ > ‎Draudzes ziņas‎ > ‎

Pilnīgi izmainīta dzīve

Publicēja 2018. gada 31. maijs 23:24Laura Gruševa

Ziņas datums 01.06.2018

Alkohols, depresīvas domas un izpostīta ģimene ir savstarpēji saistītas lietas. Pēc šķiršanās no sievas Gatis sāka vēl vairāk grimt alkohola atkarībā, un tā sekas bija depresijas simptomi, taču, iepazīstot Dievu, īsā laika posmā viņš ir ieguvis brīvību no lietām, kas postīja viņa dzīvi.

Pastāsti kāda bija izvērsusies tava dzīve pirms tu iepazini Dievu?

Agrāk katru mazāko problēmu “slīcināju alkoholā”. Es zināju, ka tas posta manu ģimeni, taču pats tikt galā ar to nevarēju. Kādu laiku atpakaļ man sākās sarežģījumi ģimenē, kas nonāca līdz tam, ka ar sievu kopā vairs nedzīvojām. Uzzinot, ka viņa man ir bijusi neuzticīga, sāku par to ļoti pārdzīvot un bieži lietoju alkoholu. Pēc šķiršanās ar sievu četras dienas no vietas vienkārši dzēru, nebija vajadzīgs ne ēdiens, ne citas lietas. Tajā pašā laikā man nebija spēka neko mainīt – biju noskaņots ļoti depresīvi, sirdī valdīja rūgtums un nepiedošana.

Kā tu uzzināji par draudzi “Kristus Pasaulei”?

Par draudzi uzzināju caur sievas māsu. Viņa zināja, ka man ir problēmas ģimenē, mēs ilgu laiku bijām uz šķiršanās robežas. Sievas māsa nāca uz draudzi “Kristus Pasaulei” jau pāris gadus un zināja, ka arī man Dievs var palīdzēt. Viņa mani uzaicināja līdzi, sāku apmeklēt mājas grupiņu un dievkalpojumus, un pēc diviem mēnešiem izmantoju izdevību un devos uz draudzes rīkoto semināru “Inkaunteru”.

Ar kādām izmaiņām saskāries pēc Inkauntera?

Ar Dievu esmu tikai divus mēnešus, un mana dzīve ir izmainījusies jau par 180 grādiem. To, kas notika seminārā, es nespēju pat ar vārdiem aprakstīt! Aizlūgšanas laikā piedzīvoju ļoti neaprakstāmu un patīkamu sajūtu. Kad kalpotājs lūdza par mani, tad no kāju pirkstu galiņiem līdz pat augšdaļai izjutu Dieva pieskārienu. Bija liels atvieglojums un šķita, ka viss smagums tika izņemts ārā! Ieguvu vēlmi un spēku piedot sievai, kas palīdzēja tikt vaļā no rūgtuma sirdī. Depresīvo domāšanu ir nomainījis miers un ticība. Zinu, ka Dievs parādīs, pa kuru ceļu man jāiet.

Es tiku pilnībā atbrīvots arī no kaitīgajiem ieradumiem. Pirms biju ar Dievu, katru mazāko problēmu risināju ar alkohola palīdzību, bija grūti atteikt, ja kāds piedāvāja, bet šobrīd mani tas vispār vairs neinteresē! Jūtos pilnīgi brīvs un dziedināts!

Inkaunterā izmainījās arī mana domāšana par dzīvi, saņēmu spēcīgu motivāciju cīnīties.  Bija sajūta, ka iekšā deg kāda uguntiņa, kas mani dzen uz priekšu, un sāku redzēt savu nākotni ļoti pozitīvi, ieguvu jaunus mērķus. Ja agrāk man nebija spēka turēties pretī cilvēku izdarītajam spiedienam, tad šobrīd man ir vienalga, ko viņi runā, jo es zinu, kam es ticu un esmu pārliecināts par to, ko es daru. Arī cilvēki, kuri mani satiek, saka, ka es esmu krietni mainījies, un ir patīkami pārsteigti. 

Kādi ir tavi lēmumi turpmākajai dzīvei?

Lai arī kas mani sagaida nākotnē, tad varu likt roku uz Bībeles un apgalvot, ka ar Dievu būšu līdz galam. Vēlos pieaugt ticībā un palīdzēt arī citiem cilvēkiem iepazīt Dievu, kas izmainīs viņu dzīvi.

Ko iesaki citiem?

Nebaidīties un noticēt Dievam! Jo Dieva brīnumus nav iespējams saņemt, ja neesat pieņēmuši Jēzu Kristu kā savu Glābēju.

 

Gata liecību pierakstīja Edgars Paeglis

Rediģēja “Kristus Pasaulei ” redakcija 

Comments