ZIŅAS‎ > ‎Draudzes ziņas‎ > ‎

Noslēgusies draudzes „Kristus Pasaulei” 11 gadu jubilejas konference!

Publicēja 2019. gada 17. febr. 23:43Laura Gruševa
Ziņas datums 18.02.2019
Šogad draudze „Kristus Pasaulei” svinēja vienpadsmit gadu jubileju, kurai tika veltīta īpaša konference trīs dienu garumā – no 15. līdz 17. februārim. Tas bija īpašs laiks, ko visa draudze Rīgā kopā ar dalībniekiem no citām Latvijas pilsētām varēja pavadīt kopā Dieva klātbūtnē. Draudzē ieradās arī ciemiņi no Ukrainas – draudzes „Jaunā paaudze” vecākais bīskaps Andrejs Tiščenko un „Jaunās Paaudzes” slavēšanas līderis Vitālijs Jefremočkins ar komandu, kuri vadīja arī īpašus seminārus par draudzes izaugsmi un slavēšanu un pielūgsmi.
Konferences pirmajā dienā norisinājās bīskapa Andreja Tiščenko seminārs „Draudzes izaugsme”, kura laikā viņš sludināja par to, ka ticīgie cilvēki dalās divās daļās - tie, kas kalpo Dievam un tie, kas nekalpo, uzsverot, cik svarīga ir draudzes vienotība. Ja mēs vēlamies efektīgi kalpot, mums ir nepieciešams svaidījums jeb Dieva spēks mūsu darbam.
Otrajā dienā draudzes “Jaunā Paaudze” slavēšanas līderis Vitālijs Jefremočkins un viņa komandas biedrs Romans Koriaka vadīja semināru par slavēšanu un pielūgsmi, kurā viņi dalījās ar to, cik nozīmīga ir komunikācijas prasme starp cilvēkiem, it sevišķi, veidojot komandu, kā arī mūsu komunikācija ar Dievu. Tāpat arī īpaša nozīme ir gudrībai, kas ir jāiegūst, izkopjot jebkuru prasmi dzīvē. Ikvienam bija arī iespēja uzzināt, kā aizsniegt cilvēkus Dievam ar mūsdienīgu slavēšanas formātu, neatkāpjoties no Bībeles pamatvērtībām. Mēs redzam mainīgu pasauli, tādēļ arī slavēšanas formāts jeb forma nevar palikt tā pati, jo tas neaizsniegs cilvēkus un neviens nesadzirdēs to vēsti, ko vēlamies nodot.
Nākamajā seminārā mācīja bīskaps Andrejs Tiščenko. Viņš sludināja par to, ka katram ticīgajam ir jākļūst par nobriedušu kristieti, kas var palīdzēt citiem cilvēkiem tapt par Dieva bērniem un garīgi pieaugt. Viņš arī izskaidroja visus veidus, kā draudze var augt - caur spēcīgiem dievkalpojumiem, semināriem, mājas grupiņām un māceklību, kas ir ļoti vajadzīgas sastāvdaļas kristiešu dzīvē.
Konferences otrā diena noslēdzās ar slavēšanas un pielūgsmes vakaru, ko vadīja Vitālijs Jefremočkins ar komandu. Tas bija brīnišķīgs laiks visiem kopā, dziedot, slavējot un pielūdzot Dievu!
Svētdien, konferences noslēgumā, notika svētku dievkalpojums kopā ar draudzes “Kristus Pasaulei” vecāko mācītāju Mārci Jencīti un bīskapu Andreju Tiščenko. Mācītājs Mārcis Jencītis savā svētrunā uzsvēra to, cik vērtīgs ir katrs cilvēks – tā ir visaugstākā vērtība aiz Dieva, jo Dievs mūs ir radījis pēc savas līdzības. Veids, kā Dievs ceļ savu valstību un kā cilvēks var pieaugt Dievā, ir ienākot spēcīgā draudzē. Savukārt bīskaps Andrejs Tiščenko aicināja visus rūpēties par Dieva uguni sevī, lai tā nekad neizdegtu. Viņš sludināja par to, ka bieži vien kristieši apgalvo, ka ir “izdeguši”, taču katrs pats ir atbildīgs, lai netrūktu “eļļas” un Dieva uguns degtu viņā. Ja cilvēks būs dedzīgs, viņam viss izdosies un problēmas atrisināsies. Slavēšanu un pielūgsmi dievkalpojumā vadīja draudzes “Kristus Pasaulei” slavēšanas komanda ar kori un Vitāijs Jefremočkins ar komandu.

Šīs trīs dienas bija neaizmirstams laiks kopā, ko Tu vari aplūkot arī bildēs:

Pirmās dienas konference: https://bit.ly/2EgD2jz
Otrās dienas konference: https://bit.ly/2Na6quv
Slavēšanas un pielūgsmes vakars: https://bit.ly/2GLWuq4
Svētku dievkalpojums: 
https://bit.ly/2SHzek0 

Vairāk informācijas: www.kristuspasaulei.lv
Kristīne Zeltiņa
Comments