ZIŅAS‎ > ‎Draudzes ziņas‎ > ‎

Noslēdzies septembra trīs dienu seminārs jeb inkaunters!

Publicēja 2018. gada 23. sept. 13:10Laura Gruševa
Ziņas datums 23.09.2018
Ir pagājušas trīs brīnišķīgas dienas draudzes rīkotajā lūgšanu seminārā jeb inkaunterā. Tā ir vieta, kur ikviens var pavadīt laiku Dieva klātbūtnē. Inkaunterā ir iespēja uzzināt, kāpēc ir svarīgi dzīvot pēc Dieva principiem, kāpēc ir tik liela nozīme Jēzus upurim un ko tas nozīmē ikvienam no mums. Īpaša uzmanība tiek pievērsta atbrīvošanas kalpošanai, kas palīdz cilvēkam tikt atbrīvotam no atkarībām, lāstiem un slimībām.
Inkauntera beigās cilvēki dalījās ar savām liecībām, ko viņi ir piedzīvojuši. 
Lūk, dažas no tām:
Rebeka: „Šis bija ļoti svētīgs pasākums! Mans ticības ceļš līdz šim ir bijis diezgan grumbuļains, lai gan Jēzu savā sirdī biju pieņēmusi diezgan sen, tomēr dzīvot pēc Dieva principiem nevēlējos. Tas bija arī atnesis negatīvas sekas manā dzīvē. Man bija ļoti sliktas attiecības ar mammu, tajās nevaldīja Kristus mīlestība. Pēc inkauntera viss ir mainījies, es vairs nezinu, kas ir dusmas un nepiedošana pret mammu. Jūtos pilnīgi brīva no visa sliktā, kas manī bija iepriekš. Inkaunters tā ir vieta, kur tev izņem visas sliktās lietas un ieliek vietā labās! Noteikti iesaku arī tev atvadīties no savām problēmām šajā vietā un iepazīt Kristus mīlestību!”
Gundars: „Savā dzīvē es nezināju, ko nozīmē mīlestība. Bērnībā nesaņēmu nepieciešamo uzmanību no tēva, visur jutos atstumts un svešs. Man bija ļoti daudz grūtu situāciju un brīnos, kā es gāju tam visam cauri! Manī valdīja ļoti liela nepiedošana pret ļoti daudziem cilvēkiem, kuri bija manā dzīvē! Inkaunterā ieguvu dvēseles dziedināšanu, brīvību no nepiedošanas un sapratu, ka ir kāds, kuram es varu uzticēties kā tēvam – tas ir mans Debesu Tētis! Dievs ir paņēmis nost to nastu, ko vienmēr esmu nēsājis sev līdzi. Šobrīd jūtos brīvs un piepildīts!”
Ieva: „Agrāk nesapratu, kāpēc man būtu vajadzīgs apmeklēt dievkalpojumus vai mājas grupiņas. Šķita, ka viss ar mani ir kārtībā. Taču nebija vis. Savulaik mēdzu ļoti daudz strādāt, kas ieveda mani lielā stresā. Lai no tā atbrīvotos, sāku lietot alkoholu pēc darba, tā tas turpinājās katru dienu. Kad ienācu draudzē un pieņēmu Jēzu par savu Glābēju, uz alkoholu negribējās vairs pat skatīties. Devos uz inkaunteru, lai vēl vairāk sevi sakārtotu. Šī semināra laikā tiku atbrīvota no bailēm, kas mani mocīja kopš bērnības. Es ļoti baidījos no sabiedrības un cilvēkiem, viņu viedokļa. Tam par iemeslu bija trauma, ko bērnībā ieguvu skolā.Pēc aizlūgšanām sapratu, ka bailes vairs nevalda pār mani, un es esmu pilnīgi brīva!”

Draudzes lūgšanu semināri notiek vairākas reizes gadā. Nākamais ieplānots ir no 14. līdz 16. novembrim. Katrs mīļi aicināts to apmeklēt, iepriekš piesakoties pa tālr. +37120016806 vai e-pastu luize.zveja@gmail.com.

Kristīne Zeltiņa

Comments