ZIŅAS‎ > ‎Draudzes ziņas‎ > ‎

Noslēdzies septembra inkaunters!

Publicēja 2019. gada 23. sept. 12:13Laura Gruševa

Ziņas datums 23.09.2019

Ir pagājušas trīs brīnišķīgas dienas draudzes rīkotajā lūgšanu seminārā inkaunterā. Tā ir vieta, kur ikviens var pavadīt laiku Dieva klātbūtnē. Inkaunterā ir iespēja uzzināt, kāpēc izvēlēties dzīvot pēc Dieva principiem, cik svarīgs ir Jēzus upuris un ko tas nozīmē ikvienam no mums. Īpaša uzmanība tiek pievērsta atbrīvošanas kalpošanai, kas palīdz cilvēkam iegūt brīvību no atkarībām, lāstiem un slimībām.

Lūk, dažas no liecībām:

Santa: ”Inkauntera laikā jutos kā Dieva valstībā! Braucu, jo vēlējos atbrīvoties no nepiedošanas un sajust Dieva mīlestību. Sapratu, ka nav neviena, kas mani mīlētu tā, kā Dievs. Pēc aizlūgšanās sajutu brīvību no nepiedošanas un velna varas manā dzīvē. Tagad zinu, ka vēlos palīdzēt citiem cilvēkiem iepazīt Jēzu Kristu un kalpot Dievam!”

Nensija: „Devos uz inkaunteru, jo vēlējos savu dzīvi „sākt no jauna”. Cīnījos ar depresiju un ar grūtībām lūgt Dievu, bija sajūta, ka nespēju to darīt. Tāpat arī vēlējos atbrīvoties no nepiedošanas patēvam, jo bērnībā cietu no viņa vardarbības. Inkaunterā tiku atbrīvota no depresīvajām domām, spēju piedot un saņēmu Dieva Tēva mīlestību, kas iepriekš bija trūkusi.

Elīna: „Bērnībā man nekad nav bijis tēva, mani audzināja mamma un vectēvs, no kuriem nesajutu mīlestību. Man bija ļoti liela nepiedošana viņiem, jo atcerējos rupjos vārdus, apvainojumus, to, ka nekad nedzirdēju mīlestības vārdus. Viņi mēdza mani izdzīt no mājas, teikt, ka es tur vairs nedzīvoju. Tā manī bija ienācis liels naids un vientulība. Pēc aizlūgšanām inkaunterā es ieguvu brīvību un sapratu, ka spēju piedot mammai un vectēvam par spīti visam, kas tika nodarīts. Jutos kā iztukšota no visa sliktā. Sāku apzināties un iepazīt, kas ir Dieva mīlestība!

Nākamais trīs dienu lūgšanu seminārs jeb inkaunters notiks jau no 13. līdz 15. novembrim. Pieteikties vari:

Ieva Andžāne 

tel. +371 26700152

andzaneieva@gmail.com

Bildes no septembra inkauntera vari aplūkot šeit: https://bit.ly/2kF17cY

Kristīne Zeltiņa

Comments