ZIŅAS‎ > ‎Draudzes ziņas‎ > ‎

Noslēdzies Lielais dziedināšanas dievkalpojums!

Publicēja 2019. gada 19. janv. 23:32Laura Gruševa

Ziņas datums 20.01.2019

Sestdien, 19. janvārī, Kongresu namā norisinājās Lielais dziedināšanas dievkalpojums ar mācītāju un evaņģēlistu Mārci Jencīti, kas bija draudzes "Kristus Pasaulei" rīkotās dziedināšanas dievkalpojumu tūres noslēgums. Dievkalpojumā notika slavēšana un pielūgsme, ikviens varēja dzirdēt evaņģēlija vēsti un pieņemt Jēzu Kristu par savu Glābēju, kā arī saņemt personīgu aizlūgšanu par visām vajadzībām.

Mācītājs Mārcis Jencītis sludināja par četrām pamatlietām, kuras nepieciešamas pilnvērtīgai dzīvei un bez kurām nav iespējama pilnīga dziedināšana. Pirmā lieta ir Kristus upuris – cilvēks tiek glābts un dziedināts tikai pamatojoties uz ticību Jēzus upurim. Kad cilvēks ir pieņēmis Jēzu par savu Glābēju, viņam ir nepieciešamas personīgas attiecības ar Dievu – lūgšana un Bībeles lasīšana. Trešā lieta ir draudze – cilvēks viens pats nespēj pastāvēt un uzvarēt velnu, taču, ja viņš apmeklē draudzi, viņš būs pasargāts un spēs iet tālāk savu ticības dzīvi. Un pēdējā svarīgā lieta ir kalpošana Dievam un cilvēkiem. Tas ir svarīgākais tuvākmīlestības solis – pastāstīt cilvēkiem par Jēzu Kristu. Ja Tev ir šīs pamatlietas, Tava dzīve mainīsies un ikvienā sfērā būs uzplaukums.

Dievkalpojuma beigās īpaši sagatavota kalpotāju komanda aizlūdza par personīgām vajadzībām. Daudzi cilvēki jau dievkalpojuma laikā apliecināja savu dziedināšanu. Mēs ticam, ka pēc šī dievkalpojuma dzirdēsim vēl daudzas brīnišķīgas liecības!

Lūk, dažas no liecībām, ko dzirdējām dievkalpojuma laikā:

Zigrīda: „Piecus gadus man sāpēja kuņģis, arī uz dievkalpojumu atbraucu ar sāpēm. Aizlūgšanas  laikā sajutu siltumu vēdera rajonā un sapratu, ka sāpes ir pārgājušas!

Ināra: „Jau divas nedēļas iesnu dēļ bija aizkritušas ausis un ļoti slikti dzirdēju, taču dievkalpojuma laikā dzirde krietni uzlabojās!

Indra: „Divus gadus mocījos ar muguras sāpēm, nevarēju normāli pieliekties. Aizlūgšanas laikā sajutu karstumu un šobrīd sāpes ir izzudušas, varu kustēties, pieliekties bez problēmām!

Dainis: „Pēdējos četrus gadus dzīvoju lielā nospiestībā un depresīvā stāvoklī. Draugi teica, ka es nekad nesmaidu. Dievkalpojuma laikā sajutos tik atviegloti un pacilāti, kā vēl nekad! Šis drūmais slogs ir aizgājis un šobrīd man gribas smaidīt!

Līga: „Pirms četriem mēnešiem cietu autoavārijā un pēc tam nespēju pagrozīt galvu. Aizlūgšanas laikā sajutu tādu kā Dieva pieskārienu un siltumu, pēc kura galvu varu pagrozīt bez liekas piepūles un sāpēm!

Bildes no dziedināšanas dievkalpojuma vari apskatīt šeit: https://bit.ly/2DmfYiN

Vairāk informācijas: www.kristuspasaulei.lv

Kristīne Zeltiņa

Comments