ZIŅAS‎ > ‎Draudzes ziņas‎ > ‎

Netici slimības simptomiem, bet Dievam!

Publicēja 2019. gada 21. marts 14:21Laura Gruševa

Ziņas datums 21.03.2019

Ir viegli ticēt, kad cilvēkam viss sanāk un iet labi, taču, ja apstākļi un slimības simptomi ir ne tikai sajūtami, bet arī saredzami, tad ticēt Dievam ne vienmēr ir viegli. Tomēr Bībele skaidri saka, ka Dievs dziedina un tam, kas tic, nav nekā neiespējama. Šis būs stāsts par Agnesi, kura ticībā un savās lūgšanās ir izcīnījusi uzvaru pār lielām veselības problēmām.

Agnese, pastāsti, kādi bija tavi veselības sarežģījumi?

Man bija problēmas ar vairogdziedzeri un nieru darbību, kas aizsākās jau dzīvojot Anglijā. Šobrīd esmu Latvijā un apmeklēju draudzi „Kristus Pasaulei”. Problēmas ar vairogdziedzeri bija arī manai mammai, tādēļ viņa bija pirmā, kura pamanīja un pateica, ka kaut kas nav kārtībā. Viņa prasīja man, kā es jūtos, jo izskatās, ka man ir piepampis kakls, kas varētu liecināt par palielinātu vairogdziedzeri. Un tiešām, man bija traucējumi – naktīs bija grūti elpot, es smaku nost līdz pamodos aizelsusies. Aizejot pie ārsta, man apstiprināja, ka ir šāda problēma. Tobrīd es īsti vēl nebiju ar Dievu un nezināju, cik lūgšanai ir liels spēks, tādēļ vienkārši samierinājos ar savu saslimšanu. Ar laiku sāku pieņemties svarā, kas arī liecināja par vairogdziedzera traucējumiem.                                                       .

Kā Tu saņēmi savu dziedināšanu?

Kad pārcēlos uz Latviju, sāku apmeklēt draudzi un aizbraucu uz „Kristus Pasaulei” dziedināšanas dievkalpojumu Jelgavā. Tur kalpotājs, kurš lūdza par mani, pajautāja, vai man nav vairogdziedzera problēma, lai gan lūgšanu vajadzībās to neminēju. Es piekritu, ka ir un ka par to vajadzētu palūgt. Lūgšanas laikā jutu, ka it kā mute veras vaļā un kāds no manis kaut ko vilktu ārā. Es ticēju, ka Dievs darbojas ar savu dziedinošo spēku pie manis. Aizejot mājās, savā lūgšanā arī apliecināju, ka esmu dziedināta. Vēlāk nolēmu aiziet pie ārsta, jo sapratu, ka ir jāuzzina vēl vairāk par šo problēmu. Latvijā to vieglāk bija izdarīt, jo Anglijā īsti nemācēju paskaidrot savu vajadzību citā valodā.

Ārste lika man nodot asins un urīna analīzes, pēc kurām apstiprinājās, ka ir vairogdziedzera problēma. Es savās domās gan ticēju, ka Dievs mani jau ir dziedinājis. Sirdī es vairs nevēlējos samierināties ar šo diagnozi, jo tagad zināju, ka Bībelē ir teikts, ka slimības ir no velna un ka Jēzus brūcēs es esmu dziedināta! Paralēli palielinātajam vairogdziedzerim, izrādījās, ka man bija arī nieru iekaisums, kura dēļ jau kādu laiku izjutu nenormālas sāpes un diskomfortu, urīnā bija manāmas pat asinis. Vienreiz sāpēs es vienkārši rāpoju pa grīdu, jo nebiju spējīga pastaigāt. Man bija nozīmētas dažādas tējas un antibiotikas. Neskatoties uz to, pēc dziedināšanas dievkalpojuma es biju izlēmusi cīnīties par savu dziedināšanu lūgšanās un veltīju tam arī gavēni. Es apliecināju to, ka Jēzus brūcēs esmu dziedināta un ka neticēšu tām diagnozēm, pat ja simptomi bija acīmredzami un jau traucēja man normāli dzīvot!

Pēc laika ārsts mani nosūtīja arī uz ultrasonogrāfiju. Aizbraucot uz slimnīcu, kā arī pirms tam un esot ceļā, visu laiku lūdzu Dievu un apliecināju savu dziedināšanu. Pat esot palātā, staigāju un balsī lūdzu. Tā sagadījās, ka ienāca ārsts un pārsteigumā man uzprasīja – „Vai ar Jums viss ir kārtībā?” Un es atbildēju, ka jā, jo es lūdzu Dievu! Aizejot uz ultrasonogrāfiju, speciālists nesaprašanā skatījās uz mani un prasīja, kāpēc es esmu atnākusi, ja vairogdziedzerim un nierēm viss ir kārtībā. Pirmais, ko jutu, bija atvieglojums un pateicība Dievam! Es speciālistei arī atbildēju, ka man bija nosūtījums, jo bija reāla problēma, tomēr, kā redzams, Dievs dara brīnumus! Lai gan sirdī es biju pārliecināta par savu dziedināšanu, tomēr iepriekšējie slimības apstākļi kādu laiku šķita smagi un varēja domāt, ka tas nekad nebeigsies! Tomēr pēc ultrasonogrāfijas es vairs nejutu nekādas sāpes nierēs, asiņošana bija izbeigusies. Man uztaisīja arī atkārtotas asins un urīna analīzes, un tiešām, brīnums bija noticis – nekāda nieru iekaisuma un vairogdziedzeris arī ir vesels!

Tu esi izcīnījusi pamatīgu uzvaru ticībā. Ko Tu ieteiktu citiem?

Katra problēma, pat ja tā izskatās neatrisināma un visi apstākļi norāda uz pretējo, ir uzvarama ar Dievu. Lūgšanai, savienojoties ar ticību, ir milzīgs spēks! Bībelē ir teikts, ka Jēzus jau ir sakāvis velnu, mums tas ir tikai jāpieņem un jānotic, un reizēm tas prasa cīņu! Tomēr nekad nepadodies, jo uzvara ir tepat!

Agneses Arbidānes liecību pierakstīja Kristīne Zeltiņa

Comments