ZIŅAS‎ > ‎Draudzes ziņas‎ > ‎

Muguras sāpes mani vairs nemoka

Publicēja 2018. gada 5. janv. 13:04Laura Gruševa

Ziņas datums 05.01.2018

Strādāju divos darbos, no kuriem viens saistīts ar fizisku slodzi, un tā dēļ jau vairākus gadus nedaudz sāpēja mugura. Tas nebija patīkami, bet uzskatīju to par normālu parādību cilvēkam, kas strādā tādu darbu. Pagājušajā gadā parādījās stipras velkošas sāpes, kuras pakāpeniski pārgāja arī uz kājām. Pa naktīm tās kļuva stiprākas, traucēja aizmigt un bieži arī sāpju dēļ uzmodos. Cerēju, ka kaut kā tikšu galā, tāpēc ārstu neapmeklēju. Smērēju dažādas ziedes un gēlus, bet tie nedeva cerēto rezultātu.

Meita un kaimiņiene daudzkārt aicināja aiziet uz draudzi “Kristus Pasaulei”. Klausoties viņu stāstīto par šo draudzi, nolēmu aiziet un paskatīties. Man uzreiz iepatikās, bija patīkama un draudzīga atmosfēra, uzrunāja mācītāja sprediķis un sāku regulāri apmeklēt dievkalpojumus, kā arī pati iepazīt Dievu. Pamazām sapratu, ka ir svarīgi ikdienas lasīt Bībeli un lūgt Dievu. Pēc svētdienas sprediķiem izrakstu visas Rakstu vietas no Bībeles, pārlasu un tās pārdomāju.

Uzzināju, ka Dievs caur Savu Vārdu dziedina tos, kuri Viņam tic un arī es sāku ticēt, ka varu saņemt dziedināšanu savai mugurai un kājām, jo Bībelē rakstīts: “Viņš sūtīja Savu vārdu un dziedināja viņus (Ps.107:20)”. Draudzes mājas grupiņā lūdza par mani, kā arī pati lūdzu un apliecināju Dieva Vārdu, ka Viņš ir mans Ārsts. Lūgšanu rezultātā sāpes mazinājās. Novembra beigās, kad Rīgā notika Lielais dziedināšanas dievkalpojums, es devos uz to ar ticību, ka saņemšu dziedināšanu. Laikā, kad mācītājs lūdza par visiem zālē esošiem, man bija dīvainas sajūtas, it kā smags akmens noripotu no kakla un muguras. Viss palika vieglāks un kopš tā brīža ne reizi neesmu sajutusi sāpes mugurā un kājās, arī pie vissmagākajām slodzēm. Naktīs tagad varu kārtīgi izgulēties, jo sāpju dēļ vairs nav jāmostas. Slava Dievam, kurš mani dziedināja, Viņš ir mans Ārsts un ir piepildījis apsolījumu par dziedināšanu manā dzīvē. Katram, kam ir kāda kaite, ir iespējams ticēt un piedzīvot, ka Dievs dziedina.

 Gunitas Mintāles liecību pierakstīja Dace Daubere

Rediģēja “Kristus Pasaulei” redakcija

Comments