ZIŅAS‎ > ‎Draudzes ziņas‎ > ‎

Marta: Galvassāpes ir pazudušas!

Publicēja 2018. gada 7. jūn. 12:35Laura Gruševa   [ atjaunināts 2018. gada 8. jūn. 12:38 ]

Ziņas datums 07.06.2018

Pēdējo piecu mēnešu laikā Marta sūdzējās par galvas sāpēm, kas parasti viņai nemēdz būt. Vēlāk atklājās, ka sāpes izraisīja skriemeļu nobīde sprandas rajonā. Šķietami nelielais milimetru skaits izrādījās pietiekošs, lai nospiestu nervus un izraisītu mokošas, regulāras sāpes.

Marta stāsta: „Pēdējā laikā nevarēju normāli koncentrēties un pastrādāt, jo regulāri sāpēja galva, kas  man ir diezgan neierasti. Aizejot pie ārsta, saņēmu nosūtījumu uz rentgenu un slēdzienā tika uzrādīta 3 mm skriemeļu nobīde. Ārsts teica, ka tas ir diezgan daudz. Šo nobīdi varēja vairāki izraisīt vairāki faktori: sēdošais darbs ikdienā vai tas, ka uz kreisā pleca regulāri nesu smagumus. Kā risinājumu man piedāvāja fizioterapiju. Apzinoties laiku un līdzekļus, ko tas prasīs, nedaudz vilcinājos. Kad jautāju mediķim, kādas sekas var izraisīt tas, ja neko nedarīšu šajā lietā, man atbildēja, ka situācija var sarežģīties un, iespējams, parādīsies arī slikta dūša un reiboņi.

Zināju, ka šādu problēmu nevar atstāt pašplūsmā un, pirms apmeklēt fizioterapeita pakalpojumus, vēlējos  šo situāciju uzticēt Dievam. Draudzē „Kristus Pasaulei” notika lūgšanu sapulce un dziedināšanas dievkalpojums nākamajā dienā. Šo pasākumu laikā es ticībā pieņēmu apsolījumu Bībelē par to, ka Dievs grib dziedināt mani un ir ieinteresēts palīdzēt šķietami nelielā problēmā.

Aizlūgšanu laikā uzliku sev roku uz galvas un ticībā pieņēmu dziedināšanu. Lai gan neko nesajutu, pēc  pāris dienām pamanīju to, ka man nesāp galva! Iepriekš ar sāpēm cīnījos katru dienu vairāku mēnešu garumā. Tagad es saprotu, ka skriemeļi ir dziedināti, sāpju vairs nav un man nebūs jāvelta laiks un līdzekļi, meklējot ārsta palīdzību! Es zinu, ka Dievs ir ieinteresēts manī un grib palīdzēt! Esmu tik ļoti pateicīga Viņam par dziedināšanu!

Martas Līdekas liecību pierakstīja Kristīne Zeltiņa

Comments