ZIŅAS‎ > ‎Draudzes ziņas‎ > ‎

Līderības seminārs un dziedināšanas dievkalpojums ar Andreju Tiščenko

Publicēja 2019. gada 6. okt. 22:08Laura Gruševa   [ atjaunināts 2019. gada 8. okt. 23:02 ]

Ziņas datums 06.10.2019

Šajā nedēļas nogalē 5. un 6. oktobrī draudzē „Kristus Pasaulei” viesojās draudzes „Jaunā Paaudze” bīskaps Andrejs Tiščenko. Viņš ir viens no Pasaules Draudžu izaugsmes organizācijas direktoriem, ko vada Dr. Jongi Čo. Bīskapa pārziņā ir 330 draudzes, ko apmeklē vidēji 20000 cilvēku.

Sestdien notika Līderības seminārs, kurā bīskaps Andrejs Tiščenko dalījās ar savām zināšanām un pieredzi par draudzes izaugsmi un līderību. Kā vienu no svarīgākajām lietām, kam jāpiemīt labam līderim, viņš, pirmkārt, minēja aicinājumu jeb izpratni par to, ka Dievs aicina ikvienu kristieti apzināties savu uzdevumu šeit virs Zemes, kas ir cilvēku glābšana. Otrkārt, ikvienam ir jāstrādā pie sava rakstura – bieži vien tieši raksturs ir klupšanas akmens attiecībās ar cilvēkiem un neļauj gūt panākumus. Trešā lieta ir profesionalitāte, kas ir sasniedzama, nemitīgi pilnveidojot savas zināšanas.

Savukārt svētdien norisinājās dziedināšanas dievkalpojums, kur bīskaps sludināja par iemesliem, kāpēc cilvēku dzīvēs parādās pēkšņas, pat neizskaidrojamas problēmas – bieži vien tā ir dēmoniska ietekme, kas ienāk caur grēku. Tādēļ ir svarīgi nožēlot gan savus, gan senču grēkus un caur lūgšanu dēmonu vara var tikt salauzta. Andrejs Tiščenko aizlūdza par dažādām slimībām, atkarībām un lāstiem, lai cilvēki Dieva spēkā iegūtu brīvību. Dievkalpojumā valdīja spēcīga Dieva klātbūtne un par liecībām, kādas izmaiņas saņēmuši dievkalpojuma apmeklētāji, mēs noteikti vēl dzirdēsim.

Bildes no Līderības semināra vari aplūkot šeit: https://bit.ly/2OrvZtQ

Dziedināšanas dievkalpojums: https://bit.ly/2VuUo39

Vairāk informācijas: www.kristuspasaulei.lv

Kristīne Zeltiņa

Comments