ZIŅAS‎ > ‎Draudzes ziņas‎ > ‎

Līderības konference ar Ričardu Erī

Publicēja 2018. gada 28. marts 12:31Laura Gruševa

Ziņas datums 28.03.2018

Šogad, no 13. – 14.aprīlim, draudzē “Kristus Pasaulei” notiks starptautiski atzītā evaņģēlista, mācītāja, daudzu grāmatu autora un draudžu apvienības “The Lighthouse Chapel International” aizsācēja Dāga Hevarda – Milla tuva palīga un draudžu apvienības bīskapa Ričarda Erī vadīta līderības konference.

1993. gadā Ričards Erī tika izsūtīts misijā no savas dzimtenes Ganas un nodibināja pirmo apvienības draudzi Londonā. Pašlaik viņa pārraudzībā jau ir ap 100 apvienības draudzēm visā Lielbritānijā. Viņš vada līderības konferences un ir apmācījis vairākus mācītājus un misionārus, kuri kalpo dažādās pasaules valstīs. Bīskapa konferences, kas palīdz satvert svaidījumu un sekmē draudzes izaugsmi, ir izmainījušas daudzu cilvēku dzīves un kalpošanas.

Konference sastāvēs no vairākiem semināriem – 13.aprīļa vakarā no plkst.19.00 un 14.aprīlī no plkst. 11.00 visas dienas garumā. Daudz tiks runāts par līderību, uzticību un neuzticību un par garīgajiem tēviem un dēliem. Noslēgumā bīskaps Ričards Erī kalpos arī sludinot svētdienas dievkalpojumā 15.aprīlī. Mīļi gaidīts ir ikviens interesents, jo konferencē stāstītais noderēs ne tikai draudžu vadītājiem, bet arī tiem, kas vēlas kļūt par savas dzīves līderiem un ieņemt īsto vietu savas draudzes kopējā darbā.

Pasākums notiks draudzes “Kristus Pasaulei” telpās Braslas ielā 29a, 4. stāvā, D ieeja.

Ieeja brīva.

Draudzes “Kristus Pasaulei” redakcija

Comments