ZIŅAS‎ > ‎Draudzes ziņas‎ > ‎

Kitija : Noticēju, ka būšu finansiāli svētīta, un tā arī notika!

Publicēja 2019. gada 27. sept. 13:09Laura Gruševa   [ atjaunināts 2019. gada 28. sept. 07:14 ]

Ziņas datums 27.09.2019

Visu savu dzīvi centos izlauzties no naudas trūkuma un nabadzīgas domāšanas. Nevarēju atrast labi atalgotu darbu. Vai nu aizgāju pati, jo bija kārtējā vilšanās par darba vietu vai samaksu, vai mani atlaida nepaskaidrojot iemeslu. Tā es svaidījos no viena darba uz otru un dzīvoju trūkumā. Agrāk es arī vienmēr strādāju kā padotais, bet jau tolaik sapņoju par to, ka es varētu strādāt pati savā uzņēmumā un pieņemt darbā cilvēkus. Tomēr nekādi nezināju, kā to izdarīt, un man mūžīgi neveicās! Vienmēr bija sajūta, ka, lai cik man būtu līdzekļu, tie vienmēr kaut kur pazūd un nauda manā makā ilgi nestāv!

Pirms es ienācu draudzē, Dievam neticēju, nezināju, ka lūgšana spēj kaut ko mainīt. Esot draudzē, es apmeklēju arī mājas grupiņu, kur daudz lūdza par šo manu problēmu, arī pati mājās sāku lūgt un apliecināt, ka ar Dievu man viss ir iespējams. Dievs arī runāja uz mani caur Bībeli. Domāju, ka viens no šķēršļiem finansiālai svētībai bija tas, ka es nedzīvoju pēc Dieva principiem, piemēram, man bija ārpus laulību attiecības, kas Dievam nav patīkami un manas pašas dzīvē tas pievilka drīzāk lāstu, nevis svētību. Tagad es tā vairs nedzīvoju. Sāku arī ziedot savas finanses Dieva darbam un palīdzēt citiem cilvēkiem iepazīt Dievu, piedaloties evaņģelizācijas pasākumos Teicu Dievam – ja Viņš palīdzēs izmainīt šo situāciju, es sākšu kalpot cilvēkiem un iesākšu vadīt savu mājas grupiņu. Devu tādu kā solījumu Dievam. Gāja laiks, strādāju ar savu ticību, mani motivēja mana grupiņas vadītāja un mācītāja sprediķi, kur tiek runāts, ka svētīgāk ir strādāt kā pašnodarbinātajam, jo tieši tur nav robežu Dieva svētībām un tu vari pats plānot savu laiku, vairāk kalpot Dievam un palīdzēt citiem cilvēkiem.

Nolēmu sākt pati strādāt uzkopšanā, taču nevis pie darba devēja, bet kā pašnodarbinātā. Man jau iepriekš bija pieredze uzkopšanā un tas nebija nekas jauns. Ieliku sludinājumus un sāku lūgt par to. Tas bija laiks, kad man ar finansēm gāja visgrūtāk, taču es nekad nepārstāju ziedot, lūgt un palīdzēt citiem cilvēkiem iepazīt Dievu! Pēc laika man sāka pieteikties klienti. Šobrīd ir tā, ka es neredzu robežu tam, cik varu nopelnīt nākotnē. Nu jau ne tikai pati strādāju, bet ņemu palīgā arī cilvēku, kas var mani aizvietot un es pati tajā laikā tik un tā saņemu kādu ienākumu no šī darba. Man visam pietiek, nav jādzīvo pusbadā kā agrāk. Ir tāda sajūta un drošība, ka ar Dievu viss ir iespējams, jo Viņš vienmēr palīdzēs atrast jaunus klientus. Ja agrāk man šķita, ka dzīvoju ar „cauru maku”, tad šobrīd ir stabilitāte un finansiāla pietiekamība. Tagad man ir spēks un drosme uzdrīkstēties rīkoties. Iepriekš bija sajūta, ka visas durvis ir ciet, lai kur es arī neietu. Taču tagad viss ir mainījies! Es saprotu, ka ir jāstrādā ar sevi, jācenšas pilnveidoties profesionāli, taču apzinos, ka Dievs mani svētī un palīdz it visā! Citiem iesaku nebaidīties ziedot Dievam! Tici, ka, sekojot Bībeles principiem, tu tiksi svētīts un tā arī būs!

Kitijas Beitānes liecību pierakstīja Kristīne Zeltiņa


Comments