ZIŅAS‎ > ‎Draudzes ziņas‎ > ‎

Jūlija inkaunters – Dieva mīlestības un brīvības piepildīts

Publicēja 2018. gada 10. jūl. 01:59Laura Gruševa

Ziņas datums 10.07.2018

Jūlija sākumā draudzē „Kristus Pasaulei” norisinājās trīs dienu seminārs jeb inkaunters. Tā ir īpaša vieta, kur iegūt brīvību no pagātnes sāpēm, traumām un slimībām. Trīs dienu garumā notiek intensīvas aizlūgšanas par katru cilvēku, pēc kurām daudzi saņem pozitīvas izmaiņas.

Dažas liecības par piedzīvoto:

Ints: Jau pirmajā inkaunterā piedzīvoju brīnišķīgus uzlabojumus veselībā pēc insulta. Sadedzināju savu spieķi un ticībā pieņēmu lēmumu staigāt bez tā, kas arī izdevās. Šoreiz braucu, lai turpinātu pieaugt garīgi un uzlabotu arī fizisko stāvokli. Inkauntera laikā ļoti izjutu Dieva spēku aizlūgšanās – tāda sajūta, ka Viņš iededza uguni manā sirdī! Pašam šķita, ka biju kļuvis remdens ticībā un visiem saku, ka tā ir vieta, kur atjaunot attiecības ar Dievu un izmainīt savu dzīvi!

Raimonds: Pēc inkaunterā pavadītām trīs dienām jūtos kā no jauna piedzimis! Brīvs no grēka un mazvērtības sajūtas! Uz šo semināru devos tādēļ, ka vēlējos izmaiņas raksturā un iegūt dziedināšanu no muguras sāpēm. Agrāk cīnījos ar milzīgiem mazvērtības kompleksiem, aizkaitināmību un nepiedošanu. Inkaunterā reāli saņēmu brīvību no šīm lietām un tagad vēlos dzīvot jauniem mērķiem piepildītu dzīvi!

Elva: Vēlējos kļūt brīva no milzīgas atstumtības un mazvērtības, ko bija izraisījusi bērnībā piedzīvota morālā vardarbība. Es biju kļuvusi ļoti nepārliecināta, šaustīju sevi par to, ka es nekad nekas nebūšu. Ejot draudzē un piedzīvojot Dievu, situācija daudzkārt uzlabojās, taču joprojām bieži vien bija sajūta, ka neesmu nevienam vajadzīga, ka neviens mani nemīl, bet tagad es saprotu, ka tie bija meli manā galvā. Inkauntera laikā ieguvu iekšēju brīvību no mazvērtības domām un atstumtības. Tagad jūtos mīlēta gan no Dieva, gan no cilvēku puses!

Nākamais trīs dienu seminārs jeb inkaunters notiks no 19. līdz 21. septembrim.

Vairāk informācijas un inkauntera liecības var izlasīt mājas lapā: www.kristuspasaulei.lv

Pieteikties vari zvanot vai rakstot uz:

 tel. +371 2001 6806

luize.zveja@gmail.com

 

Kristīne Zeltiņa

Comments