ZIŅAS‎ > ‎Draudzes ziņas‎ > ‎

Jau šonedēļ – Vasarsvētku dievkalpojums!

Publicēja 2018. gada 14. maijs 11:52Laura Gruševa

Ziņas datums 14.05.2018

Šo svētdien, 20. maijā, draudzē “Kristus Pasaulei” notiks Vasarsvētku dievkalpojums.

Tā ir diena, kurā visa kristīgā pasaule atzīmē notikumu, kad Dievs pārdabiski sūtīja Svēto Garu pār Savu draudzi. Tas bija sākums Kristus Evaņģēlija sludināšanai. Jēzus mācekļi un tuvākie sekotāji saņēma spēku būt par Viņa lieciniekiem, parādīt Dieva mīlestību cilvēkiem un nebaidīties no pretinieku vajāšanām. Arī mūsu draudzē šie svētki ir ļoti svarīgi, jo bez Svētā Gara spēka kristiešiem ir grūti īstenot Dieva plānu un piedzīvot izmaiņas savā dzīvē.

Draudzes “Kristus Pasaulei” mācītājs Mārcis Jencītis reiz stāstīja: Savā laikā pats piedzīvoju brīnišķīgu Svētā Gara piepildījumu kāda pasaulē ļoti populāra evaņģēlista dievkalpojumā, un tas bija tieši Vasarsvētku dienā. Arī pār Brāļu draudzēm hernhūtiešiem tieši Vasarsvētku dienā nonāca Dieva uguns un rezultātā pirms vairāk nekā 200 gadiem sākās atmoda Latvijā. Tas ir vajadzīgs arī mums šodien! Es aicinu jūs lūgt par to, sagatavot savu sirdi un saņemt! Novēlu katram draudzes „Kristus Pasaulei” apmeklētājam kļūt stipram Dievā, iegūt jaunu svaigumu un Dieva pieskārienu!”

Dievkalpojuma noslēgumā ikviens, kurš tic Jēzum kā savam Glābējam, tiks aicināts piepildīties ar Svēto Garu un arī saņemt Svētā Gara kristību aizlūgšanā.

Vasarsvētku dievkalpojums notiks 20. maijā pulksten 11.00 Braslas ielā 29A, ieeja D no ielas puses. Esi mīļi gaidīts un neaizmirsti ņemt līdzi arī savus draugus! Piepildies ar Dieva prieku un iepazīsti Viņa spēku!

Ieeja brīva.

Sīkāka informācija draudzes mājaslapā: www.kristuspasaulei.lv

„Kristus Pasaulei” redakcija

Comments