ZIŅAS‎ > ‎Draudzes ziņas‎ > ‎

Interneta mājas grupas

Publicēja 2017. gada 11. aug. 23:15Līga Paņina
Ziņas datums 12.08.17.

Mēs dzīvojam laikā, kad tehnoloģijas mums steidz palīgā ar daudz dažādām iespējām. Attālums vairs nav šķērslis, lai mēs spētu komunicēt ar cilvēkiem neatkarīgi no tā, vai viņi atrodas blakus, citā valstī vai kontinentā. Arī draudze “Kristus Pasaulei” izmanto iespējas, ko sniedz digitālais laikmets, lai celtu Dieva valstību, un tieši tāpēc ir izveidotas arī interneta mājas grupas caur Skype.

To mērķis ir aizsniegt pēc iespējas vairāk cilvēku, kuri kaut kādu iemeslu dēļ nevar piedalīties klātienē. Diskusiju tēmas ir ļoti daudzpusīgas, sākot no Kristus upura līdz biznesa pamatprincipiem, un tādā veidā mēs varam uzrunāt cilvēkus ar dažādām interesēm. Tāpat ir daudzi, kuri aizbraukuši peļņā uz ārzemēm, un šī ir iespēja arī viņiem piedzīvot Dievu.

Arī Matīss ir viens no tiem, kurš ilgu laiku pavadījis, strādājot Lielbritānijā, un viņam caur Skype diskusijām ir izdevies iepazīt Dievu, kā arī puisis pieņēma lēmumu atgriezties atpakaļ Latvijā un sākt apmeklēt draudzi. Matīss saka, ka interneta grupiņa spēlēja lielu lomu šī lēmuma pieņemšanā. Uz jautājumu, vai šīs grupiņas viņam liekas nozīmīgas, viņš atbild: “ Jebkura lieta, pat vismazākā, ko tu dari cilvēku labā, ir ļoti svarīga. Ja tu spēj iepazīstināt cilvēku ar Dievu, tad tas ir to vērts, lai vadītu šīs grupiņas.”

Svetlanas ceļš ar Dievu arī ir sācies caur Skype. Viņa ir no Liepājas, un, kamēr tur nebija klātienes mājas grupiņa, viņa izmantoja interneta starpniecību, lai tuvotos Dievam. Tieši Skype grupiņas aizlūgšanas laikā Svetlana pirmo reizi piedzīvoja Dieva klātbūtni: “Tas bija vienkārši super! Kaut kas pilnīgi nebijis un nesaprotams. Arī mans vīrs sāka iepazīt Dievu tieši caur Skype mājas grupām.” Šobrīd Svetlana ar ģimeni aktīvi darbojas draudzē Liepājā, vada mājas grupas un kalpo cilvēkiem.

Caur interneta mājas grupām mainās cilvēku dzīves. Jebkurā vietā un laikā katram ir iespēja veidot attiecības ar Dievu. Nav nozīmes, kur tu atrodies, jo tu vari nākt pie Viņa neatkarīgi no tā, cik tālu tu esi. Būsi mīļi gaidīts interneta mājas grupā!

Pieteikties tu vari draudzes “Kristus Pasaulei” lapās facebook.com un draugiem.lv.

Edgars Paeglis
Comments