ZIŅAS‎ > ‎Draudzes ziņas‎ > ‎

Inkaunters – vieta, kur satikties ar Dievu un dzīvi iesākt jaunās krāsās!

Publicēja 2019. gada 4. febr. 12:58Laura Gruševa

Ziņas datums 04.02.2019

Inkaunters no angļu valodas nozīmē „sastapšanās”, un draudzē šis trīs dienu seminārs tiek rīkots ar mērķi, lai cilvēki sastaptos ar Dievu. Šo dienu laikā īpaši sagatavota kalpotāju komanda lūdz individuāli par katru cilvēku, māca un uzklausa. Šajā seminārā ir iespējams uzzināt fizisko un emocionālo problēmu cēloņus cilvēka dzīvē un saņemt atbrīvošanu un dziedināšanu.

Viena no visizplatītākajām problēmām, kas rodas jau bērnībā un tālāk ietekmē cilvēka dzīvi, ir mīlestības trūkums un atstumtība, kam bieži vien seko nepiedošana. Inkauntera laikā cilvēki spēj Dieva spēkā piedot bērnībā piedzīvotos pāridarījumus un atvērt savu sirdi Dieva mīlestībai. Pat ja cilvēks nav saņēmis pietiekoši daudz mīlestības savā dzīvē, tas, ko izmaina Dieva mīlestība, nespēj līdzināties it nekam! Cilvēki, kas agrāk bija iekšēji noslēgti un bailīgi, kļūst droši un smaidīgi, aiziet arī fiziskas saslimšanas, kuru cēlonis visbiežāk ir garīgajā pasaulē.

Šeit būs dažas cilvēku liecības no tā, ko viņi ir piedzīvojuši inkauntera laikā:

Laura: „Uz inkaunteru devos, lai atbrīvotos no nepiedošanas pret skolotājiem, vecākiem un sevi, kas vilkās jau vairāk kā 20 gadus. Es nespēju piedot arī mammai, ka pēc tēta nāves viņa tik drīz atrada citu partneri. Visu laiku esmu jutusies arī mazvērtīga un nevajadzīga. Palīdzību meklēju okultismā, taču tas nedeva nekādus rezultātus. Inkauntera laikā spēju piedot visiem un arī sev. Mazvērtības sajūta aizgāja un mani piepildīja Dieva mīlestība. Tagad man ir jauni mērķi un ticība manam Debesu Tētim!

Agnese: „Agrāk mēdzu būt nesavaldīga un kašķīga. Necienīju sevi un jutos mazvērtīga. Vienmēr esmu domājusi, ka neko nesasniegšu. Pēc inkauntera jūtos pavisam citādāk – zinu, ka visu varu, gribu iet visiem stāstīt par Jēzu un kalpot cilvēkiem!

Haralds: „Pirms 6 gadiem man sākās veģetatīvā distonija, kas izpaudās kā panikas lēkmes un nespēja aizmigt mierīgi. Man dzīvē bija smags šķiršanās periods un tieši šajā laikā parādījās slimība. Ja agrāk es nevarēju iedomāties mierīgi aiziet gulēt bez panikas lēkmju uzbrukumiem, tad jau inkauntera laikā aizmigu bez jebkādām grūtībām. Tas mani pārsteidza! Es ticu, ka esmu dziedināts!

Sintija: „Uz inkaunteru atbraucu ar griezīgām sāpēm vēderā un sliktu dūšu. Ar to cīnījos jau divas nedēļas, lai gan analīžu rezultāti neko īpašu nebija uzrādījuši. Inkauntera laikā sāpes pilnībā izzuda! Šī semināra laikā pieņēmu lēmumu piedot arī tēvam, kurš manā bērnībā daudz dzēra un agresīvi izturējās pret ģimeni. Šobrīd jūtos brīva no visa sliktā, kas bija noticis manā dzīvē!

Nākamais inkaunters notiks no 13. līdz 15. martam.

Piesakies arī Tu uz nākamo inkaunteru un iesāc jaunu dzīvi kopā ar Dievu:

Ieva Andžāne 

tel. +371 26700152

andzaneieva@gmail.com

Vairāk informācijas: www.kristuspasaulei.lv

Kristīne Zeltiņa

Comments