ZIŅAS‎ > ‎Draudzes ziņas‎ > ‎

Iepazīsti Dievu un saņem atrisinājumu savām problēmām!

Publicēja 2019. gada 2. jūl. 22:54Laura Gruševa

Ziņas datums 03.07.2019

Dieva vārdā ir teikts: „Bet šīs zemes ticīgiem ies līdzi: Manā Vārdā tie ļaunus garus izdzīs, jaunām mēlēm runās.” Marka 16:17. Tas nozīmē, ka mums, ticīgajiem, ir jāpalīdz citiem cilvēkiem iepazīt Dievu un iegūt atbrīvošanu no dažādām problēmām. Draudzes seminārs jeb inkaunters (no angļu val. „satikšanās” ar Dievu) ir vieta, kur trīs dienu garumā ikviens var saņemt aizlūgšanas par dažādām dzīves sfērām, tā iegūstot brīvību no atkarībām, slimībām, nepiedošanas, atstumtības un citām lietām. Inkaunterā cilvēki piedzīvo spēcīgu Dieva klātbūtni un saņem atbildes uz dažādiem jautājumiem, viens no tiem – kāpēc viņu dzīvēs valda konkrētas problēmas, ko paši nav spējuši atrisināt.

Daži no tikko notikušā jūnija inkauntera dalībniekiem dalās ar piedzīvoto:

Viktors: „Es uzaugu uz ielas, līdz ar to piekopu attiecīgu dzīvesveidu – zagu, darīju pāri cilvēkiem. Mani iesēdināja cietumā. Neko labu tur neiemācījos, tieši otrādi – ienīdu visus, izņemot sevi. Kad mani atbrīvoja, nezināju, kā dzīvot, daudz dzēru un darīju to pašu, ko iepriekš. Es biju lūdzis arī Dievu un solīju, ka būšu ar Viņu, taču vienmēr atgriezos vecajā dzīvē. Kādu dienu mani uzaicināja uz draudzi, kur uzzināju arī par inkaunteru. Devos, lai saprastu, kas es esmu un vai spēju dzīvot kā normāls cilvēks. Pēc inkaunterā notikušajām aizlūgšanām jūtos kā no jauna piedzimis! Es sajutu Dieva klātbūtni un daudz raudāju – tas bija emocionāls brīdis. Tagad man ir spēcīga vēlme dzīvot citu dzīvi kopā ar Dievu – esmu pateicīgs Dievam, ka Viņu iepazinu un turpmāk vēlos palīdzēt arī citiem cilvēkiem, kuri ir tādā pašā situācijā, kādā biju es.

Ieva: „Uz inkaunteru devos, lai atbrīvotos no nepiedošanas vecākiem un sev. Tētim nespēju piedot, jo viņš pameta ģimeni, kad man bija tikai divi gadiņi, un mammai, jo viņa tik daudz strādāja, ka man pietrūka viņas mīlestības un uzmanības. Man bija ļoti liela vientulības sajūta. Divpadsmit gadu vecumā sāku veidot attiecības ar puišiem, piecpadsmit gados jau lietoju alkoholu, bet, kad man bija sepdiņpadsmit – iepazinos ar narkotikām. Man ir bijuši vairāki pašnāvības mēģinājumi. Inkaunterā  piedzīvoju Svētā Gara klātbūtni, spēju piedot savam tētim un mammai. Mēs satikāmies ar tēti un izlīdzinājām attiecības. Pēc inkauntera sapratu, ka, lai noturētos uz pareizā ceļa, ir svarīgi katru dienu lūgt Dievu, lasīt Bībeli un būt kopā ar pareizajiem cilvēkiem. Tagad vēlos šo gaismu nest arī citiem!

Edgars: „Agrāk neko nespēju paveikt bez alkohola. Lai pārvarētu nedrošību vai kaut ko uzsāktu, vienmēr iedzēru. Man bija arī attiecīgi draugi, ar kuriem to darīt, un ļoti svarīgi šķita, ko domā citi. Inkauntera laikā piedzīvoju Dieva klātbūtni un sajutu iekšējas izmaiņas – alkoholu vienkārši vairs negribas un citu domas vai viedoklis arī mani neuztrauc! Es tagad zinu, ka mūžīgā dzīve pēc nāves ir nopietna un ir svarīgi izvēlēties ceļu, kuru ej.

Sniedze: „Šajās inkauntera dienās tiku atbrīvota no dažādām bailēm. Agrāk mani mocīja dēmoniskas parādības un murgi, baidījos uzsākt kaut ko jaunu savā dzīvē. Tagad esmu brīva, mierīga un sapratu, ka daudzi cilvēki nemaz nezina, cik labi ir dzīvot ar Dievu!

Ja arī Tu vēlies piedzīvot izmaiņas savā dzīvē, saprast savu problēmu cēloņus un iegūt to risinājumu, piesakies uz nākamo inkaunteru, kas notiks no 18. līdz 20. septembrim:

Ieva Andžāne, tel. +371 26700152

andzaneieva@gmail.com

Bildes no inkauntera vari aplūkot šeit: https://bit.ly/2FM5l9K

Kristīne Zeltiņa

Comments