ZIŅAS‎ > ‎Draudzes ziņas‎ > ‎

Es rūpējos par Dieva lietām, un Viņš – par manējām

Publicēja 2018. gada 15. febr. 12:21Laura Gruševa

Ziņas datums 15.02.2018

Jānis ir izvēlējies likt Dievu savā dzīvē pirmajā vietā. Šajā laikā viņš bija nolēmis palīdzēt draudzes jauno telpu tapšanā, un Dievs viņa dzīvē darīja brīnumu.

Pirms pieciem gadiem redzēju sapni, ka strādāšu kādā uzņēmumā. Iepriekš par to nebiju domājis un arī vakantu vietu, kas man atbilstu, tur nebija, tāpēc drīz vien šo sapni noliku malā un turpināju ikdienas gaitas. Tagad saprotu, ka šis sapnis bija no Dieva.

Dievu iepazinu jau pirms vairāk nekā 20 gadiem, bet draudzē “Kristus Pasaulei” nonācu, kad biju savu garīgo māju meklējumos un pilsētā, kurā dzīvoju, notika draudzes “Kristus Pasaulei” dziedināšanas dievkalpojums un pēc tam atvērās mājas grupiņa. Tolaik es strādāju par vilciena konduktoru, kas nozīmēja neregulāru darba grafiku, taču es vēlējos būt katrā dievkalpojumā Rīgā un mājas grupiņā. Tādēļ pieņēmu lēmumu aiziet no šīs vietas un meklēt jaunu – tādu, kuru varētu apvienot ar draudzes apmeklēšanu. Esmu izveidojis personīgas attiecības ar Dievu – katru dienu lasu Bībeli un lūdzu. Paļāvos uz Dievu un ticēju, ka Viņš palīdzēs visu sakārtot. Sāku aktīvi lasīt dažādus sludinājumus un piedāvājumus, gāju uz vairākām darba intervijām, bet neviena no tām nenesa gaidīto rezultātu. Bieži vien izrādījās, ka reklāmā ierakstītais darba laiks bija maldinošs un patiesībā šāda darba dēļ es atkal netiktu uz mājas grupas sapulcēm vai arī vienkārši vakantā vieta jau bija aizņemta. Tā es biju izgājis cauri visiem darba sludinājumiem, piezvanījis atlasītajiem, bet apmierinošu rezultātu nesagaidīju ne no viena, tomēr turpināju ticēt un nepadoties savās lūgšanās.

Šajā laikā draudzē bija aicinājums iet palīdzēt jauno telpu remontdarbos, un Bībelē, lasot Hagaja grāmatu, Dievs mani uzrunāja – ja es parūpēšos par Viņa namu, Viņš parūpēsies par manējo, tāpēc nolēmu iesaistīties. Sievai tieši tajā nedēļā bija atvaļinājums, un mēs devāmies uz Rīgu, lai palīdzētu. Beigās nostrādājām pat vairāk dienas nekā bijām paredzējuši.

Pēc darbošanās draudzes jaunajā namā internetā ieraudzīju vakantu vietu uzņēmumā, par kuru Dievs mani uzrunāja pirms pieciem gadiem. Es uzreiz pieteicos, jo nesen biju nokārtojis licenci, lai šo konkrēto darbu varētu veikt. Mani uzaicināja uz interviju un pieņēma darbā. Tā piepildījās Dieva rādītais sapnis, bet mana ticība caur šo notikumu stipri pieauga. Tagad zinu, ka, paļaujoties uz Dievu un liekot Viņu pirmajā vietā, tu tiksi svētīts. Arī citiem, kas šaubās, iedrošinu paļauties uz Dievu un ielikt savu finansiālo situāciju Viņa rokās.

Jāņa Grandāna liecību pierakstīja Evija Šmatova

Rediģēja draudzes “Kristus Pasaulei” redakcija

Comments