ZIŅAS‎ > ‎Draudzes ziņas‎ > ‎

Elīna: „Sāpes pazuda jau dievkalpojuma laikā!”

Publicēja 2019. gada 24. maijs 03:56Laura Gruševa

Ziņas datums 24.05.2019

Aptuveni pusgadu Elīna mocījās ar neizskaidrojamām galvassāpēm, kuru dēļ nācās lietot daudz pretsāpju medikamentu. Precīzu iemeslu šīm sāpēm ārsti nespēja sniegt, kā vien izteikt minējumus. Sāpes ikdienā Elīnai izraisīja milzīgu diskomfortu. Taču šodien viņa vairs nelieto nekādus pretsāpju medikamentus un jūtas ļoti labi! Nelielā stāstā Elīna dalīsies, kā viņa ieguva brīvību no šīs mokošās kaites.

„Ar galvassāpēm mocījos pusgadu. Ārsti atzina, ka tā ir migrēna un izrakstīja dažādus medikamentus, taču, diemžēl, tie sāpes pilnībā nenoņēma. Tās atkārtojās katru dienu pa vairākām stundām. Spieda deniņu rajonā, un reizēm tik spēcīgi, ka šķita – varētu sajukt prātā! Vienīgais sāpju iemesls, ko ārsti varēja minēt, bija stress. Katru otro nedēļu gāju uz poliklīniku, man tika izrakstītas arvien spēcīgākas zāles. Bija jāparāda atskaite par medikamentiem, ko izlietoju vienas dienas laikā – uz lapiņas atzīmēju, kuras  tabletes izdzēru un cik bieži.

Tā kā apmeklēju draudzi „Kristus Pasaulei” un ticu Dievam, devos uz dziedināšanas dievkalpojumu ar ticību, ka Dievs var man palīdzēt. Šī dievkalpojuma laikā mācītājs aizlūdza par dažādām kaitēm. Kādā brīdī viņš teica, lai ikviens, kuram ir kādas sāpes vai slimības, uzliek  roku sev uz slimās vietas, un mācītājs lūgs Dievu, lai šī slimība izzūd. Atceros, ka tajā dienā uz dievkalpojumu atnācu ar milzīgām galvassāpēm. Aizlūgšanas laikā uzliku roku uz galvas un sajutu tādu kā karstumu. Uzreiz pamanīju arī to, ka sāpes izzuda! Taču pats labākais ir tas, ka tās nav vairs atkārtojušās! Tā kā sāpju nebija, neredzēju vairs jēgu lietot spēcīgos medikamentus. Tieši nedēļu pēc dievkalpojuma man bija paredzēta ārsta vizīte. Paskaidroju savai ārstei  situāciju – galva vairs nesāp un zāles arī vairs nelietoju. Nevarēju īsti arī atskaiti par medikamentiem parādīt, jo nebiju tos izmantojusi. Ārste bija pārsteigta, jo cilvēkam, kuram jau pusgadu ir migrēna un kurš lieto spēcīgus medikamentus, tik pēkšņi šāda kaite nevar pāriet! Slava Dievam! Esmu ļoti pateicīga Viņam par dziedināšanu, jo tagad varu mierīgi baudīt ikdienu bez diskomforta un spēcīgiem medikamentiem. Pat ja aizeju vēlu gulēt vai agri ceļos, galva vairs nesāp! Dievs ir atbrīvojis mani no pilnīgi bezcerīgas situācijas – Viņam nav nekas neiespējams!

Ikvienam iesaku tuvoties Dievam, nākt uz draudzi un ticēt, jo Dievs tiešām dara brīnumus!”

Elīnas Dzērves liecību pierakstīja Kristīne Zeltiņa

Comments