ZIŅAS‎ > ‎Draudzes ziņas‎ > ‎

Dziedināta no psoriāzes

Publicēja 2017. gada 6. okt. 11:48Līga Paņina
Ziņas datums 06.10.17.

Psoriāze ir hroniska ādas slimība, ar kuru dermatologi iesaka saviem pacientiem sadzīvot, jo izārstēt šo kaiti pilnībā nav iespējams. Labākajā gadījumā pretiekaisuma līdzekļi sniedz tikai īslaicīgu uzlabojumu, pēc kā seko saasinājums. Lija ar šo slimību mocījās aptuveni gadu, taču ienākot draudzē “Kristus Pasaulei”, viņa tika pilnībā dziedināta.

“Kādu laiku atpakaļ mūsu ģimenē radās finansiālas problēmas, kuru dēļ ļoti pārdzīvoju. Papildus tam sāku mācīties jaunā skolā, kam pievienojās jauni uztraukumi, jo bija pirmais kurss, jauna vide, jauni mācību priekšmeti un lielākas prasības. Tā kādu dienu pamanīju, ka manu seju un ķermeni ir pārklājuši izsitumi, līdzīgi zvīņām. Šī saslimšana sākās strauji un noritēja smagi. Mana sejas āda bija sausa un es izskatījos briesmīgi, nevarēju lietot daudzus krēmus un kosmētiku. Tiklīdz mazliet sanervozējos vai biju uz kādu dusmīga, sekoja slimības saasinājums. Pat nelieli pārdzīvojumi izraisīja to, ka mana seja un ķermeņa augšdaļa atkal pārklājās ar sarkaniem plankumiem un izsitumiem. Ārsti konstatēja psoriāzi un paskaidroja, ka šo slimību nevar pilnībā izārstēt. Kad smērēju daktera nozīmētās ziedes, kļuva nedaudz labāk, taču tiklīdz pārtraucu, tā izsitumi atkal parādījās no jauna. Sapratu, ka bez šīm zālēm iztikt nevaru.

Pusaudža gados biju gājusi draudzē un savā sirdī es zināju, ka Dievs ir. Mācoties jaunajā skolā, iepazinos ar meiteni, kura apmeklē draudzi “Kristus Pasaulei”. Mēs sākām runāt un man patika tas, kā viņa stāstīja par Dievu. Man pretī bija cilvēks, kurš patiesi tic Dievam un deg par Viņu. Es sāku aizdomāties, ka Dievs tiešām ir tik pat varens un mīlošs, kā par Viņu ir rakstīts Bībelē. Viņa uzaicināja mani uz mājas grupiņas pasākumu un nākamajā dienā aizgāju arī uz dievkalpojumu. Tur man ļoti patika, jo es redzēju ka šeit cilvēki pa īstam tic tam, kas rakstīs Bībelē. Pēc tam es pievienojos mājas grupiņai un sāku to apmeklēt regulāri.

Mana dziedināšana no psoriāzes notika pakāpeniski. Jau sākot apmeklēt dievkalpojumus un mājas grupiņas, sāku ievērot uzlabojumus, tomēr problēmas ar ādu vēl bija. Ar laiku es iemācījos pati regulāri lūgt un lasīt Bībeli. Redzēju, kā Dievs atbild uz manām lūgšanām un tas vairoja ticību. Pārstāju koncentrēties uz savu slimību un, godīgi sakot, pat nepiefiksēju brīdi, kad tiku pilnībā dziedināta. Kādu dienu vienkārši konstatēju, ka mana āda ir tīra! Tagad jau ir pagājis labs laiks, kopš man vairs nav nekādu problēmu un nelietoju arī pretiekaisuma ziedes. Varu izmantot tādus krēmus un kosmētiku, kādu vēlos.

Citiem novēlu meklēt Dievu un uzticēt savu dzīvi Viņam. Tas ir vislabākais, kas ar tevi var notikt!

Lijas Jēgeres liecību pierakstīja Inese Meijere un Artūrs Danenbaums

Rediģēja Sandija Vēze, Velta Kalniņa un Laura Gruševa
Comments