ZIŅAS‎ > ‎Draudzes ziņas‎ > ‎

Dziedināšanas dievkalpojumu tūre ir sākusies!

Publicēja 2018. gada 9. sept. 10:21Laura Gruševa   [ atjaunināts 2018. gada 10. sept. 02:34 ]

Ziņas datums 09.09.2018

Jau šo sestdien, 8. septembrī, norisinājās pirmie dziedināšanas dievkalpojumi Liepājā un Saldū, kas vēlāk noslēgsies ar Rīgas dziedināšanas dievkalpojumu nākamā gada 19.janvārī, Kongresu namā. Dievkalpojumos sludina draudzes „Kristus Pasaulei” vecākais mācītājs un evaņģēlists Mārcis Jencītis. Tūre ir iespēja ikvienam, kas dzīvo šajās Latvijas pilsētās, iepazīt Jēzu Kristu un piedzīvot savu dziedināšanu. Liepājā un Saldū valdīja īpaša Dieva klātbūtnes atmosfēra. Divdesmit trīs cilvēki Liepājā un vienpadsmit Saldū atsaucās aicinājumam nožēlot grēkus un ieaicināt Jēzu Kristu savās dzīvēs.

Dažas no liecībām par šajos pasākumos piedzīvotajiem Dieva brīnumiem:

Guntai bija problēmas ar dzirdi, tādēļ vienmēr lietoja dzirdes aparātu. Atnākot uz aizlūgšanu neko īpašu nejuta, taču pēc brīža saprata, ka dzirde ir uzlabojusies!

Ivars mocījās ar muguras sāpēm, taču jau dievkalpojuma laikā pēc aizlūgšanas tās izzuda! Ja agrāk viņš nevarēja nosēdēt, jo tas radīja diskomfortu, nespēja bez sāpēm noliekties, tad tagad to spēj brīvi izdarīt.

Ausma cīnījās ar augstu asinspiedienu un tieši pēc dievkalpojuma asinsspiediena līmenis ir normalizējies!

Dziedināšanas dievkalpojumu informatīvais klips ar liecībām par atbildētām lūgšanām un izmainītām dzīvēm:

https://www.youtube.com/watch?v=30cWW6axUKg&t=1s

Šeit vari apskatīt bildes no Liepājas dziedināšanas dievkalpojuma: https://bit.ly/2N2sQB9 un Saldus dziedināšanas dievkalpojuma: https://bit.ly/2wV8r7a

Nākamie dziedināšanas dievkalpojumi notiks jau 15. septembrī Ventspilī (plkst. 12:00 Teātra nams „Jūras vārti”, Karlīnes iela 40) un Talsos (plkst. 19:00 AS „Talsu autotransports” administratīvā ēka, Stendes iela 5)! Nāc pats un aicini draugus!

Vairāk informācijas: www.kristuspasaulei.lv

Kristīne Zeltiņa

Comments