ZIŅAS‎ > ‎Draudzes ziņas‎ > ‎

Dziedināšanas dievkalpojumi Valkā un Valmierā

Publicēja 2018. gada 4. nov. 11:07Laura Gruševa   [ atjaunināts 2018. gada 4. nov. 12:05 ]

Ziņas datums 04.11.2018

Šoreiz draudzes “Kristus Pasaulei” kalpotāju un slavētāju komanda kopā ar mācītāju Mārci Jencīti devās uz Valku un Valmieru, lai arī šeit ikviens varētu saņemt aizlūgšanas par personīgām vajadzībām un dzirdēt evaņģēlija vēsti. Dziedināšanas dievkalpojumos „Kristus Pasaulei” vecākais mācītājs un evaņģēlists Mārcis Jencītis aizlūdz par cilvēku vajadzībām un māca par to, cik svarīgas ir personīgas attiecības ar Dievu, kas ir dziedināšanas garants visas dzīves garumā. Cilvēki kopā varēja slavēt Dievu un pieņemt lūgšanā Jēzu Kristu par savu Glābēju.

Šo dievkalpojumu laikā un pēc tiem cilvēki saņem izmaiņas dažādās dzīves jomās.

Šoreiz kāda sieviete vārdā Vallija liecināja par dziedināšanu, ko saņēma slavējot Dievu, – viņai visu nedēļu sāpēja celis, taču sieviete izlēma uzticēties Dievam un gāja uz dievkalpojumu. Pēc aizlūgšanām Vallija visiem parādīja, cik viegli viņa var kustēties, vairs neizjūtot diskomfortu.

Dziedināšanas dievkalpojumu informatīvais klips ar liecībām par atbildētām lūgšanām un izmainītām dzīvēm:

https://www.youtube.com/watch?v=30cWW6axUKg&t=1s

Šeit var aplūkot bildes no dievkalpojuma Valkā: https://bit.ly/2JDm7Zn

un Valmierā: https://bit.ly/2AKuKP2

Nākamie dziedināšanas dievkalpojumi notiks 10. novembrī plkst. 12:00 Alūksnē, Mākslas skolā, O. Vācieša ielā 2 un Smiltenē plkst. 19:00 viesnīcā „Brūzis”, Brūža ielā 2.

Nāc pats un aicini draugus!

Vairāk info: www.kristuspasaulei.lv

Kristīne Zeltiņa

Comments