ZIŅAS‎ > ‎Draudzes ziņas‎ > ‎

Dziedināšanas dievkalpojumi Madonā un Jēkabpilī!

Publicēja 2018. gada 30. sept. 12:48Laura Gruševa

Ziņas datums 30.09.2018

Dziedināšanas dievkalpojumi šonedēļ norisinājās Madonā un Jēkabpilī. Tā bija iespēja ikvienam, kurš dzīvo šajās pilsētās, saņemt aizlūgšanu par savām vajadzībām, nožēlot grēkus un pieņemt Jēzu Kristu kā savu Glābēju, slavēt Dievu un vēlāk piedalīties arī mājas grupiņā konkrētajā pilsētā.

Kā sludināja mācītājs Mārcis Jencītis, katram cilvēkam ir svarīgi uzturēt personīgas attiecības ar Dievu un būt draudzē, pretējā gadījumā dziedināšanu nevar saglabāt. Dievs vēlas, lai ikviena mūsu dzīves sfēra ir sakārtota un lai mēs aizejam līdz galam, iemantojot mūžīgo dzīvību.

Seši cilvēki Madonā un astoņi cilvēki Jēkabpilī atsaucās aicinājumam nožēlot grēkus un pieņemt Jēzu Kristu par savu Glābēju. Lūk, dažas liecības par dievkalpojumu laikā piedzīvoto:

Pēc aizlūgšanām kāds vīrietis liecināja, ka agrāk viņam bija problēma ar tirpšanas sajūtu rokā, un šis diskomforts traucēja viņam ikdienā justies labi. Taču dievkalpojuma beigās viņš liecināja, ka pats jūtoties lieliski un roka arī vairs netirpst!

Ligita agrāk cīnījās ar sāpēm sirds rajonā un galvas reiboņiem, taču pēc aizlūgšanām pašsajūta ir krietni uzlabojusies un viņa tic, ka ir saņēmusi dziedināšanu.

Veltai Skaidrītei bija sāpes kreisajā kājā, bet dievkalpojuma beigās viņa atzina, ka jūtas jau daudz labāk!

Dziedināšanas dievkalpojumu informatīvais klips ar liecībām par atbildētām lūgšanām un izmainītām dzīvēm:

https://www.youtube.com/watch?v=30cWW6axUKg&t=1s

 

Šeit vari apskatīt bildes no Madonas dziedināšanas dievkalpojuma: https://bit.ly/2Ir8nAC

un Jēkabpils dziedināšanas dievkalpojuma:  https://bit.ly/2y2255L

 

Nākamie dziedināšanas dievkalpojumi notiks 27. oktobrī Ludzā, plkst. 12:00, viesnīcā “Ludza”, 1. maija ielā 1, un Rēzeknē, šajā pašā datumā, plkst. 19:00, viesnīcā “Rēzekne”, Atbrīvošanas alejā 98.

 

Nāc pats un aicini draugus!

Vairāk informācijas: www.kristuspasaulei.lv 


Kristīne Zeltiņa

Comments