ZIŅAS‎ > ‎Draudzes ziņas‎ > ‎

Brīnumaina redzes atjaunošanās dievkalpojuma laikā!

Publicēja 2018. gada 7. maijs 11:55Līga Paņina   [ atjaunināts 2018. gada 7. maijs 12:06 ]
Ziņas datums 07.05.18.

Šī gada pirmajā dziedināšanas dievkalpojumā varēja dzirdēt neskaitāmas liecības, kurās cilvēki apliecina fizisku un emocionālu dziedināšanu no dažādām problēmām. Vienu no visspilgtākajiem brīnumiem piedzīvoja Olga, kuras labā acs kļuva redzīga jau dievkalpojuma laikā!

Pirms sešiem gadiem Olgai tika veikta kataraktas operācija labajai acij. Sākumā redze bija ļoti laba, taču pēc diviem gadiem sākās izmaiņas – ar labo aci Olga sāka redzēt arvien sliktāk. Laikam ejot, viņa pazaudēja redzi pavisam un saskatīja tikai tumšu laukumu. Ārsti apgalvoja, ka labās acs nervi ir atmiruši un ārstēšanas iespējas nepastāv. Tomēr Dievs dara to, ko ārsti vairs nespēj!

Olga stāsta par piedzīvoto: „Atnākot uz aizlūgšanu dziedināšanas dievkalpojuma laikā, sajutu kaut ko neparastu – šķita, ka kāds ar pirkstiem nemitīgi pieskaras visai manai galvai. Šī sajūta nebeidzās pat tad, kad devos sēdēt savā vietā! Nolēmu uzlikt roku kreisajai acij un palūkojos ar labo aci - tas bija neticami! Tumsas vietā, kas bija agrāk, es redzēju gaismu, krāsu aprises un kontūras! Redzēju, kā cilvēki kustas! Tūlīt pat devos liecināt par šo brīnumu. Esmu ļoti pateicīga Dievam!

Video no dziedināšanas dievkalpojuma: 

YouTube video

Olgas liecību pierakstīja Kristīne Zeltiņa

Comments