ZIŅAS‎ > ‎Draudzes ziņas‎ > ‎

Atskats uz novembra inkaunteru

Publicēja 2019. gada 19. nov. 12:48Laura Gruševa

Ziņas datums 19.11.2019

Pirms pāris dienām draudzē „Kristus Pasaulei” norisinājās trīs dienu seminārs jeb inkaunters. Tā ir īpaša vieta, kur Dieva klātbūtnē iegūt brīvību no pagātnes sāpēm, traumām un slimībām. Trīs dienu garumā notiek intensīvas aizlūgšanas par katru cilvēku, pēc kurām daudzi saņem pozitīvas izmaiņas.

Lūk, dažas no cilvēku liecībām iedrošinājumam arī tev doties uz šo brīnišķīgo lūgšanu semināru:

Daina: Uz inkaunteru devos, jo vēlējos izprast tuvāk, kāds ir Dievs. Man bija liela nepiedošana manai mammai, jo es biju negribēts bērns, kurš tika pamests. Saņēmu arī sitienus un bija dienas, kad nebija, ko ēst. Sajūtas bija drausmīgas! Inkaunterā pēc aizlūgšanām piedzīvoju Tēva mīlestību, kuru nebiju saņēmusi bērnībā.  Spēju piedot Dieva spēkā un vēlos sākt kalpot arī citiem cilvēkiem!

Agris: Vēlējos kaut ko savā dzīvē mainīt, viss gāja uz leju. Gribēju tuvoties Dievam un tikt vaļā no alkohola atkarības un nepiedošanas. Es izaugu daudzbērnu ģimenē, kur mamma nomira, bet tētis palika viens un sāka lietot alkoholu, līdz ar to bērniem uzmanību nepievērsa. Inkauntera laikā saņēmu spēku un ticu, ka esmu brīvs no alkohola, jo tukšumu, kas bijis līdz šim, ir aizpildījusi Dieva mīlestība. Esmu nospraudis arī jaunus mērķus – pabeigt Bībeles skolu un kristīties!

Līga: Inkauntera laikā piedzīvoju atbrīvošanu no dažādām fiziskām sāpēm – man bija migrēna, smagums vēdera labajā pusē. Aizlūgšanas laikā izjutu spēcīgas emocijas un šķita, ka kāds velk ārā no manis visu smagumu un diskomfortu! Pēc tam sajutos tik viegli, kā vēl nekad!

Nākamajam trīs dienu lūgšanu semināram jeb inkaunteram, kurš notiks no 15. līdz 17. janvārim, vari pieteikties jau tagad! Piesakies pa tel. +371 26700152 (Ieva) vai e-pastu: andzaneieva@gmail.com

Bildes no pasākuma: https://bit.ly/2O4OYdj

Vairāk informācijas: www.kristuspasaulei.lv

Kristīne Zeltiņa 

Comments