ZIŅAS‎ > ‎Draudzes ziņas‎ > ‎

Atskats uz maija dziedināšanas dievkalpojumu

Publicēja 2018. gada 7. maijs 22:52Laura Gruševa

Ziņas datums 08.05.2018

Svētdien, 6.maijā, draudzē ‘Kristus Pasaulei” notika dziedināšanas dievkalpojums, kuru apmeklēja gandrīz 500 cilvēku. Dievkalpojumā bija jūtama Dieva klātbūtne, kas aizskāra daudzu sirdis.

Šoreiz mācītājs sludināja divas tēmas – “Nabagais un bagātais” un “Zāles visai tavai miesai”. Pēc svētrunas 47 cilvēki atsaucās aicinājumam pieņemt Jēzu par savu Kungu un Glābēju un katram dievkalpojuma apmeklētājam bija iespēja saņemt individuālu aizlūgšanu. Cilvēki liecināja par pozitīvām izmaiņām, taču vislielāko brīnumu piedzīvoja Olga, kura pēc kataraktas operācijas zaudēja redzi ar labo aci. Olga stāsta par piedzīvoto: „Atnākot uz aizlūgšanu, sajutu kaut ko neparastu – šķita, ka kāds ar pirkstiem nemitīgi pieskaras visai manai galvai. Šī sajūta nebeidzās pat tad, kad devos sēdēt savā vietā! Nolēmu uzlikt roku kreisajai acij un palūkojos ar labo aci – tas bija neticami! Tumsas vietā, kas bija agrāk, es redzēju gaismu, krāsu aprises un kontūras! Redzēju, kā cilvēki kustas! Tūlīt pat devos liecināt par šo brīnumu. Esmu ļoti pateicīga Dievam!

Vēl dažas no liecībām:

Antonija: „Pēc insulta man bija grūtības kustināt kreiso ķermeņa pusi, tā arī tirpa, bija stīva un savilkta. Dievkalpojuma laikā jutu vieglumu problemātiskajā ķermeņa daļā un tagad varu kustināt kreiso roku un kāju.”

Inese: “Saņēmu dziedināšanu mugurkaulam. Jau nepilnu gadu sāpēja mugura, sāpes bija katru dienu un dažreiz pat nakts laikā, guļot. Aizlūgšanas laikā izjutu siltumu muguras rajonā un pilnīgu brīvību no sāpēm. Arī noliecoties sāpju vairs nav.”

Edīte:Pēdējā laikā bija nospiestības sajūta, mokoša vainas apziņa, kā arī nespēju sakopot domas. Pēc lūgšanām izjutu atvieglojumu un prieku.”

Kādam puisim sporta traumas rezultātā bija sāpoša potīte, tā krakšķēja un viņš nevarēja brīvi kustēties. Aizlūgšanas laikā viņš saņēma dziedināšanu, potīte vairs nekrakšķ un viņš var bez sāpēm staigāt un lēkāt.

Šeit linki uz video liecībām un foto:

https://www.youtube.com/watch?v=dYT-03t1riM

https://ej.uz/ochy

Dievkalpojumi draudzē notiek katru svētdienu plkst.11:00, Braslas ielā 29A. Piedalies arī tu un nepalaid garām savu iespēju!

Draudzes “Kristus Pasaulei” redakcija

Comments