ZIŅAS‎ > ‎Draudzes ziņas‎ > ‎

Aizvadīti dievkalpojumi Balvos un Gulbenē!

Publicēja 2018. gada 23. sept. 12:49Laura Gruševa   [ atjaunināts 2018. gada 23. sept. 13:00 ]
Ziņas datums 23.09.2018
Šo sestdien, 22. septembrī, dziedināšanas dievkalpojumu tūre turpinājās ar dievkalpojumiem Balvos un Gulbenē. Atnākušie bija saņēmuši ielūgumus gan personīgi, gan sociālajos tīklos un redzot pasākuma afišas un bukletus. Cilvēku sirdis bija atvērtas nožēlot grēkus un ieaicināt Jēzu Kristu savās sirdīs. Balvos Jēzu Kristu kā savu Glābēju pieņēma septiņi cilvēki un Gulbenē trīs. Dievkalpojumos sludina draudzes „Kristus Pasaulei” vecākais mācītājs un evaņģēlists Mārcis Jencītis. Šī dievkalpojumu tūre ir iespēja ikvienam, kas dzīvo šajās Latvijas pilsētās, iepazīt Jēzu Kristu un piedzīvot savu dziedināšanu. 
Lūk arī dažas liecības no cilvēkiem, kas piedalījās dievkalpojumos:
Anastasija: „Pastāvīgi cīnījos ar muguras sāpēm jau daudzus gadus, taču pēc aizlūgšanas tās pārgāja! Sen neesmu jutusies tik viegli!”
Laimdota: „Pēc aizlūgšanas sapratu, ka sāku labāk dzirdēt ar kreiso ausi! Iepriekš dzirde bija ļoti vāja.”
Tatjana: „Trīs gadus cīnījos ar trofisko čūlu kājās un vēnās, kas izraisīja diskomfortu. Dziedināšanas dievkalpojuma laikā sajutos brīva un ticu, ka esmu dziedināta!”
Dievs dziedina un dara brīvu!
Dziedināšanas dievkalpojumu informatīvais klips ar liecībām par atbildētām lūgšanām un izmainītām dzīvēm:
Šeit var aplūkot bildes no Balvu dziedināšanas dievkalpojuma: https://bit.ly/2O2oyJO un dzievkalpojuma Gulbenē: https://bit.ly/2O6eFe2 
Nākamie dziedināšanas dievkalpojumi notiks 29. septembrī Madonā plkst. 12:00, Viesnīcā „Madona”, Saieta laukumā 10 un Jēkabpilī plkst. 19:00, Jēkabpils tautas namā, Vecpilsētas laukumā 3.
Nāc pats un aicini draugus!
Kristīne Zeltiņa

Comments