ZIŅAS‎ > ‎Draudzes ziņas‎ > ‎

Aizvadīta līderības konference ar Ričardu Erī

Publicēja 2019. gada 26. maijs 11:17Laura Gruševa

Ziņas datums 26.05.2019

Šajā nedēļas nogalē no 25. līdz 26. maijam draudzē „Kristus Pasaulei” norisinājās līderības konference ar starptautiski atzītā evaņģēlista, mācītāja, daudzu grāmatu autora un draudžu apvienības “The Lighthouse Chapel International” aizsācēja Dāga Hevarda – Milla tuvu palīgu un draudžu apvienības bīskapu Ričardu Erī. 1993. gadā Ričards Erī tika izsūtīts misijā no savas dzimtenes Ganas un nodibināja pirmo apvienības draudzi Londonā. Pašlaik viņa pārraudzībā jau ir ap 100 apvienības draudzēm visā Lielbritānijā. Bīskapa konferences, kas palīdz satvert svaidījumu un sekmē draudzes izaugsmi, ir izmainījušas daudzu cilvēku dzīves un kalpošanas.

Pirmajā dienā bīskaps Ričards Erī vadīja seminārus par draudzes izaugsmi, uzticību un neuzticību, lūgšanu. Šīs ir ārkārtīgi nozīmīgas tēmas ikvienam draudzes dalībniekam, jo īpaši draudzes līderiem. Ikvienam kristietim, kurš mīl un pazīst Dievu, ir svarīga kalpošana cilvēkiem, pastāstot evaņģēlija vēsti un pēc tam palīdzot viņiem nostiprināties draudzē. Seminārā “Draudzes izaugsme” bīskaps dalījās ar galvenajiem principiem, kas var veicināt draudzes izaugsmi gan garīgi, gan skaitliski. Bībele saka, ka kristieša uzdevums ir vairot Dieva valstību, glābjot dvēseles. Tas nav iespējams, ja cilvēki nepaliek draudzē. Tēma par uzticību un neuzticību ļāva ikvienam atklāt, cik svarīgi ir uzturēt tīru sirdi un godāt tos cilvēkus, kuri tevi pieveduši Kristum un palīdzējuši nostiprināt attiecības ar Dievu. Neuzticība ir velna ierocis, kā panākt cilvēka atkrišanu no Dieva, un tai vienmēr ir pirmās pazīmes. Tāpat, lai gūtu uzvaras gan savā dzīvē, gan kalpojot citiem, nav iespējams iztikt bez regulāras un plānotas lūgšanas. Kā atzīst Ričards Erī – kristieši, kuri apmeklē draudzi un kalpo Dievam, bet regulāri nelūdz, vienkārši jokojas, jo bez lūgšanas nav iespējams panākt draudzes izaugsmi un uzvaras.

Savukārt svētdien bīskaps sludināja draudzes “Kristus Pasaulei” dievkalpojumā par garīgo tēvu un dēlu attiecībām un to, ko Bībele saka par sava garīgā tēva godāšanu. Šīs divas dienas bija brīnišķīgi pavadīts laiks kopā, iespēja uzzināt vērtīgu informāciju un būt svētītiem.

Bildes no konferences vari aplūkot šeit: https://bit.ly/2QxvdL3

Vairāk informācijas par dievkalpojumiem un pasākumiem draudzē “Kristus Pasaulei” vari aplūkot šeit: www.kristuspasaulei.lv

 

Kristīne Zeltiņa

Comments