Dienas citāts. Lai ļaunums vairotos, pietiek ar to, ka labi cilvēki neko nedara. Labi cilvēki, kas domā pozitīvi un uz visu skatās pozitīvi, neredz ļaunumu un caur izkropļotu prizmu skatās uz realitāti.

Publicēja 2018. gada 4. nov. 21:26Marcis Jencitis

Tie ir velna apmāti kristieši, kas savu bezdarbību, komfortu,  bezatbildību, bailes un kūtrumu slēpj aiz pozitīvās ticības maskas.  Viņi skaļi deklarē atmodu, reformas un pozitīvu ticību, aprobežojoties ar seklām lūgšanām un dzīvi ilūzijās. Viņi mēdz apgalvot - mums ir tikai jāpalūdz un jāpriecājas pozitīvā mākonī un Dievs nāks un izdarīs visu to, kas mums pašiem būtu jādara. Tas ir iemesls,  kāpēc draudze ir "bezzobaina", neaugoša, vāja, tas ir iemesls, kāpēc pasaule grimst ļaunumā. Mums nevajag bezzobainas avis! Mums vajag vilkus ar stipriem zobiem! Mums vajag organizētību, mērķtiecību un darbību! Katram līderim, katram mācītājam, katrai draudzei ir jāmaksā pilna cena par dvēselēm un jāaudzē draudzes. Katram kristietim ir jāuzņemas atbildība  par savu valsti, arī ar savu balsi atbalstot kristīgās vērtības. Katram kristietim ir jārūpējas un jāgādā par to, lai Latvijas draudze var brīvi sludināt, lai  mūsu bērni var iegūt izglītību bez bezdievīgu ideoloģiju piejaukuma. Mums jārūpējas par namu, kurā dzīvojam!

1. Tim. 5:8 Bet, ja kāds negādā par savējiem un visvairāk par saviem mājas ļaudīm, tad viņš ir aizliedzis ticību un ir ļaunāks par neticīgu.

/Mārcis Jencītis/

Comments