SĀKUMS‎ > ‎Drīzumā‎ > ‎

Aizlūgšanu dievkalpojumi

Publicēja 2020. gada 28. jūl. 22:31Laura Franskeviča   [ atjaunināts 2020. gada 31. jūl. 00:30 ]

Aizlūgšanu dievkalpojumi Latvijas pilsētās un ciemos no 5. septembra līdz 29. novembrim. 

Kalpos draudzes “Kristus Pasaulei” mācītājs Mārcis Jencītis ar komandu. Par katru tiks individuāli aizlūgts.


KULDĪGA -  5. septembris, plkst. 14.00 Mākslas nams, 1905.g.iela 6, kalpos mācītājs Mārcis Jencītis

PIENAVA - 5. septembris, plkst. 14.00 Kultūras nams, Džūkste, Tukuma nov., kalpos evaņģēliste Elīna Bērziņa

BALOŽI - 5. septembris, plkst. 14.00 Kultūras nams, Skolas iela 4, Baloži, kalpos evaņģēlists Oskars Zihmanis

VENTSPILS – 5. septembris, plkst. 18.00 Andrejnams, Andreja 7/9, kalpos mācītājs Mārcis Jencītis

ANCE – 6. septembris, plkst. 15.00 Ances muiža, Ance, Ventspils nov., kalpos evaņģēliste Simona Ostrovska

CESVAINE – 11. septembris plkst. 18.00 Kultūras nams, Pils iela 8, Cesvaine, kalpos evaņģēliste Iveta Vītola

MĀLPILS – 11. septembris plkst. 19.00 Kultūras centrs, Nākotnes iela 5, Mālpils, kalpos evaņģēliste Auriga Jermaka

AIZPUTE – 12. septembris, plkst. 10.00 Aizputes ev.lut.baznīca, Liepājas iela 3, Aizpute, kalpos mācītājs Mārcis Jencītis

ZELTIŅI – 12. septembris, plkst. 10.00 "Skola", Zeltiņi, Zeltiņu pag., kalpos mācītāja Ganna Jencīte

UGĀLE – 12. septembris, plkst. 11.00 Rūpnīcas iela 2-46, Ugāle, kalpos evaņģēliste Simona Ostrovska

JAUNKALSNAVA – 12. septembris, plkst. 12.00 Kultūras nams, Jaunkalsnava, Pārupes 2, kalpos evaņģēliste Iveta Vītola

PRIEKULE – 12. septembris, plkst. 14.00 Kultūras nams, Peldu iela 1, Priekule, kalpos mācītājs Mārcis Jencītis

VĪKSNA – 12. septembris, plkst. 14.00 Tautas nams, "Mieriņi", kalpos mācītāja Ganna Jencīte

LIEPĀJA – 12. septembris, plkst. 18.00 "Libava", Vecā ostmala 29, Liepāja, kalpos mācītājs Mārcis Jencītis

VIĻAKA - 12. septembris, plkst. 18.00 Sociālais dienests, Parka iela 2, Viļaka, kalpos mācītāja Ganna Jencīte

ALOJA - 19. septembris, plkst. 14.00 Kultūras nams, Jūras iela 13, Aloja, kalpos mācītāja Ganna Jencīte

JELGAVA - 19. septembris, plkst. 14.00 Hotel Jelgava, Lielā iela 6, Jelgava, kalpos mācītājs Mārcis Jencītis

INČUKALNS - 19. septembris, plkst. 14.00 Tautas nams, Atmodas iela 1A, Inčukalns, kalpos evaņģēlists Edgars Petrinčiks

VARIŅI - 19. septembris, plkst. 14.00 Tautas nams, Oktobra iela 13, Variņi, kalpos evaņģēliste Inga Bukša

STENDE - 19. septembris, plkst. 15.00 Brīvības iela 1, Stende, kalpos evaņģēliste Lauma Purovska

SALDUS - 19. septembris, plkst. 18.00 Kuldīgas iela 4a, Saldus, kalpos mācītājs Mārcis Jencītis

LEJASCIEMS - 19. septembris, plkst. 18.00 Kultūras nams, Rīgas iela 20B, Lejasciems, kalpos mācītāja Ganna Jencīte

BROCĒNI - 25. septembris, plkst. 18.00 Kultūras nams, Lielcieceres iela 10, Brocēni, kalpos evaņģēliste Ieva Blūmentāle

DURBE - 25. septembris, plkst. 19.00 "Durbes veltes", Aizputes iela 2, Durbe, kalpos evaņģēlists Aigars Krauja

OZOLNIEKI - 26. septembris, plkst. 12.00 Viesnīca "Agate", Skolas iela 16, Ozolnieki, kalpos evaņģēliste Liene Kande

LIELVĀRDE – 2. oktobris plkst. 18.00 Soc.dienas aprūpes centrs, Ausekļa iela 3, Lielvārde, kalpos evaņģēlists Pēteris Plakans

ĶEGUMS – 2. oktobris plkst. 18.00 Dienas centrs, Liepu aleja 1B, Ķegums, kalpos evaņģēliste Ilze Drātniece

ALŪKSNE – 3. oktobris plkst. 10.00 Alūksnes nov.sabiedrības centrs, Dārza iela 8a, Alūksne, kalpos mācītājs Mārcis Jencītis

VALKA – 3. oktobris plkst. 11.00  Mākslas skola, Beverīnas iela 5, Valka, kalpos evaņģēliste Anna Masloša

IRLAVA – 3. oktobris plkst. 12.00  Irlavas pagasta ēka, "Svēteļi", Irlava, kalpos evaņģēliste Velta Paegle

SKRĪVERI – 3. oktobris plkst. 13.00 Kultūras nams, A.Upīša iela 1, Skrīveri, kalpos evaņģēliste Pārsla Plakane

GULBENE – 3. oktobris plkst. 14.00 Kultūras centrs, O.Kalpaka iela 60, Gulbene, kalpos mācītājs Mārcis Jencītis

BALDONE – 3. oktobris plkst. 14.00 Sporta komplekss, Iecavas iela 2, Baldone, kalpos evaņģēliste Inga Lapsa-Zemene

VALDEMĀRPILS – 3. oktobris plkst. 15.00 Izstāžu zāle, Raiņa iela 14 A,Valdemārpils, kalpos evaņģēliste Lauma Purovska

KANDAVA – 3. oktobris plkst. 16.00 Kultūras centrs, Lielā iela 28, Kandava, kalpos evaņģēliste Velta Paegle

KOKNESE – 3. oktobris plkst. 17.00 Kultūras nams, Hanzas iela 2, Koknese, kalpos evaņģēliste Pārsla Plakane

BALVI – 3. oktobris plkst. 18.00 Tautas iela 1, Balvi, kalpos mācītājs Mārcis Jencītis

GROBIŅA – 9. oktobris plkst. 19.00 Kafejnīca "Zem Liepas", Lielā iela 28, Grobiņa, kalpos evaņģēlists Aigars Krauja

AIZKRAUKLE – 10. oktobris plkst. 10.00 Kultūras nams, Spīdolas iela 2, Aizkraukle, kalpos evaņģēliste Pārsla Plakane

CARNIKAVA – 10. oktobris plkst. 10.00 Tautas nams "Ozolaine", Jūras iela 1A, Carnikava, kalpos evaņģēliste Ieva Mahņova

MADONA – 10. oktobris plkst. 14.00 Sporta halle, Gaujas iela 13, Madona, kalpos mācītājs Mārcis Jencītis

ĀDAŽI – 10. oktobris plkst. 14.00 Viesnīca "Port Hotel", Rīgas gatve 4, Ādaži, kalpos evaņģēliste  Ieva Strautiņa

SALASPILS – 10. oktobris plkst. 14.00 Rīgas iela 1, Salaspils, kalpos evaņģēliste Līga Paņina

OLAINE – 10. oktobris plkst. 14.00 RTU Tehnoloģijas koledža, Zeiferta iela 2, Olaine, kalpos evaņģēliste Līga Beļauniece

VIESĪTE – 10. oktobris plkst. 18.00 Kultūras pils, Smilšu iela 2, Viesīte, kalpos mācītājs Mārcis Jencītis

DOBELE – 24. oktobris plkst. 10.00 Kultūras nams, Baznīcas iela 6, Dobele, kalpos mācītājs Mārcis Jencītis

BULDURI – 24. oktobris plkst. 10.00 Kurshi Hotel, Ceriņu 22, Jūrmala, kalpos evaņģēliste Daiga Lapsa

IECAVA – 24. oktobris plkst. 11.00 Kafejnīca "Dārta", Grāfa lauk. 4, Iecava, kalpos evaņģēliste Ieva Sladzevska

RŪJIENA – 24. oktobris plkst. 11.00 Kultūras nams, Upes iela 9, Rūjiena, kalpos evaņģēliste Anna Masloša

TUKUMS – 24. oktobris plkst. 14.00 Tukuma Ledus halle, Stadiona iela 3, Tukums, kalpos mācītājs Mārcis Jencītis

VANGAŽI – 24. oktobris plkst. 14.00 Kultūras nams, Gaujas iela 12, Vangaži, kalpos evaņģēlists Haralds Bērziņš

VECUMNIEKI – 24. oktobris plkst. 14.00 Kafejnīca "Sēdnīca", Rīgas iela 24a, Vecumnieki, kalpos evaņģēliste Ieva Sladzevska

OGRE – 24. oktobris plkst. 14.30 T/c "Ogres prestižs", Mednieku iela 21/23, Ogre, kalpos evaņģēliste Edīte Ignatjeva

TALSI – 24. oktobris plkst. 18.00 Restorāns "Taste", Kareivju iela 16, Talsi, kalpos mācītājs Mārcis Jencītis

CĒSIS – 7. novembris plkst. 10.00 Latvijas neredzīgo biedrība, Kr.Valdemāra iela 13, Cēsis, kalpos mācītājs Mārcis Jencītis

PĻAVIŅAS – 7. novembris plkst. 11.00 Daugavas iela 2, Pļaviņas, kalpos evaņģēliste Ilze Kalniņa

PIŅĶI – 7. novembris plkst. 12.00 Kultūrizglītības centrs, Jūrmalas iela 14a, Piņķi, kalpos evaņģēliste Guna Strautmane

SMILTENE – 7. novembris plkst. 14.00 Viesu nams "Meteorīts", Augstā iela 1, Smiltene, kalpos mācītājs Mārcis Jencītis

AKNĪSTE – 7. novembris plkst. 14.00 Kultūras nams, Gārsene, Aknīstes nov., kalpos evaņģēliste Evita Luca

SABILE – 7. novembris plkst. 15.00 Kultūras nams, Ventspils 14 iela, Sabile, kalpos evaņģēliste Lauma Purovska

VALMIERA – 7. novembris plkst. 18.00 Valmiermuiža, Vanagu iela 4, Valmiera, kalpos mācītājs Mārcis Jencītis

SIGULDA – 7. novembris plkst. 18.00 Hotel Sigulda, Pils iela 6, Sigulda, kalpos mācītāja Indra Kalniņa

PRIEKUĻI – 14. novembris plkst. 13.00 Sertifikāc.un test.centrs, Dārza iela 12, Priekuļi, kalpos evaņģēlists Raivo Mahņovs

LIMBAŽI – 14. novembris plkst. 14.00 "Limbažu Filcs", Mūru iela 21, Limbaži, kalpos mācītājs Mārcis Jencītis

IKŠĶILE – 14. novembris plkst. 14.00 Restorāns "Brandīns", Rīgas iela 18, Ikšķile, kalpos evaņģēliste Elīna Jermacāne

SAULKRASTI – 14. novembris plkst. 18.00 Kultūras nams, Atpūtas 1B iela, Zvejniekciems, kalpos mācītājs Mārcis Jencītis

ĶEKAVA – 21. novembris plkst. 14.00 Park Hotel Ķekava, Pliederu iela 2, Ķekava, kalpos mācītājs Mārcis Jencītis

JĒKABPILS – 21. novembris plkst. 14.00 Tautas nams, Vecpilsētas lauk.3, Jēkabpils, kalpos evaņģēlists Vitālijs Luca

KAUGURI – 21. novembris plkst. 14.00 Restorāns "Briedīškrogs", Vēžu iela 2, Jūrmala, kalpos evaņģēliste Aļesja Mahņova

BAUSKA – 21. novembris plkst. 18.00 Rija Bauska Hotel, Slimnīcas iela 7, Bauska, kalpos mācītājs Mārcis Jencītis

RĪGA – 29. novembris plkst. 11.00 EKD Kristus pasaulei, Braslas iela 29a, Rīga, kalpos mācītājs Mārcis Jencītis


Aizlūgšanu dievkalpojumi Latvijas pilsētās un ciemos




Comments